یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مصاحبه ی ماتا در مورد پیوستن لوکاکو به منچستریونایتد

مصاحبه ی ماتا در مورد پیوستن لوکاکو به منچستریونایتد

خوان ماتا علاقه مند است که دوباره به روملو لوکاکو ملحق شود….

یونایتدفنز-خوان ماتا علاقه مند است که دوباره به روملو لوکاکو ملحق شود.این بازیکن آماده است تا تست های پزشکی را پشت سر بگذارند. انتقال قطعی روملو لوکاکو به منچستریونایتد خوان ماتا را به شدت هیجان زده کرده است. بعد از اینکه شیاطین سرخ با اورتون بر سر مبلغ اولیه ی ۷۵ میلیون پوندی به توافق رسیدند،لوکاکو در آستانه ی پیوستن به یونایتد قرار گرفته است.
این توافق پس از گذراندن تست های پزشکی و تنظیم موارد شخصی نهایی خواهد شد. ماتا و لوکاکو قبلا در چلسی هم تیمی بوده اند و این بازیکن اسپانیایی به شدت به تحسین مهاجم بلژیکی پرداخته است. چندی از اخبار حاکی از این بودند که لوکاکو میخواهد به استمفورد بریج بازگردد اما او منچستریونایتد را انتخاب کرد.ماتا در مصاحبه با نشریه ی مارکا اذعان کرد:

“ما با هم برای چلسی به میدان رفتیم و او فصل های خوبی را در اورتون داشته است.
او مربی را به خوبی میشناسد و گل های بسیاری به ثمر میرساند که ما امیدواریم همین روند را ادامه دهد تا بتوانیم لیگ را فتح کنیم.”

 

تنها هری کین توانسته در این فصل لیگ جزیره بیشتر از روملو لوکاکو گل بزند. ماتا همچنین افزود که سرمربی شیاطین سرخ،خوزه مورینیو به فینال لیگ قهرمانان اروپا فکر میکند.
او گفت:

“فکر میکنم او از همین حالا به فینال لیگ قهرمانان فکر میکند یا بهتر است بگویم از زمانی که رئال مادرید لیگ قهرمانان را فتح کرد به آن فکر میکند.
او میخواهد در مدتی که در یونایتد است این جام را کسب کند و البته زین الدین زیدان هم فصل باورنکردنی را داشت. ما تلاش میکنیم برای آن ها مشکل ایجاد کنیم. ما در بازی فینال لیگ اروپا مقابل آژاکس بسیار خوب کار کردیم و پیروز شدیم و آن پیروزی سبب حضور ما در لیگ قهرمانان شد.”

لوکاکو فصل پیش با زدن ۲۵ گل در لیگ جزیره آمار های بسیار شگفت انگیزی را به خود اختصاص داد.همچنین بازی تیمی او با خلق کردن ۴۶ موقعیت گل برای هم تیمی هایش بسیار پیشرفت داشت‌. این بازیکن که سرعت بسیار بالایی دارد آماده است تا جای خالی زلاتان ابراهیموویچ را که تابستان امسال آزاد شد پر کند. بعد از خرید ویکتور لیندلوف لوکاکو در شرف آن است که به دومین خرید مهم شیاطین سرخ مبدل گردد.

آمار لوکاکو در لیگ جزیره:

فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۱ در چلسی

۸ بازی-صفر گل

فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۲ در وست برومویچ

۳۵ بازی-۱۷ گل

فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۳ در چلسی

۲ بازی-صفر گل

فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۳ دراورتون

۳۱ بازی-۱۵ گل

فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۴ در اورتون

۳۶ بازی-۱۰ گل

فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۵ در اورتون

۳۷ بازی-۱۸ گل

فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ در اورتون

۳۷ بازی-۲۵ گل

میانگین دقت شوت این بازیکن در فصل پیش لیگ جزیره ۶۴ درصد بود.

منبع:Squawka

درباره ی سید محمد حسینی ولامدهی

سید محمد حسینی ولامدهی
سلام سید محمد حسینی هستم با افتخار برای پوشش اخبار منچستریونایتد و این مجموعه کار میکنم و #ما_خستگی_ناپذیریم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *