مصاحبه ی دنیل جیمز بعد از امضای قرارداد با منچستریونایتد
مصاحبه ی دنیل جیمز بعد از امضای قرارداد با منچستریونایتد

مصاحبه ی دنیل جیمز بعد از امضای قرارداد با منچستریونایتد

یونایتد فنز – دنیل جیمز وینگر ولزی سابق سوانسی سرانجام به عنوان اولین خرید شیاطین سرخ در پنجره ی تابستانی به هواداران این تیم معرفی شد. در ادامه به مصاحبه ای که او با شبکه ی باشگاه انجام داده است می پردازیم:

 

دنیل جیمز در ابتدای صحبت های خود گفت:

امروز یکی از بهترین روزهای زندگی من است و این چالشی است که واقعا به آن امید دارم. لیگ جزیره بهترین لیگ دنیاست و منچستریونایتد بهترین باشگاهی است که به عنوان یک بازیکن میتوانم در آن پیشرفت کنم. این لحظه ای افتخار آمیز برای من و خانواده ام هست، هر چند که با ناراحتی از این موضوع که پدرم نمی تواند در این تجربیات در کنار ما باشد همراه شده است. من به همکاری با اوله و آشنایی با تیم و شروع کار امیدوارم.

 

 

خبرنگار: فصل اخیر در چمپیونشیپ برای شما باورنکردنی بود. پیشرفت غیر منتظره ای در این فصل داشتید. چطور شد که در نهایت این موفقیت بزرگ برای تو رقم خورد؟ 

به نظرم در ابتدای کار دستپاچه هستید و به این فکر می کنید که مردم درباره تان چه نظری دارند. پیشرفت بزرگی نداشتم تا اینکه اولین بازی خانگی ام را برای تیم اصلی انجام دادم و به همان سبکی که در تیم زیر ۲۳ سال و زیر ۱۸ سال انجام می دادم بازی کردم. گفر ( گراهام پاتر ) به من اعتماد کرد  و به من گفت که وارد زمین شو و بازی کن. به نظرم از آن به بعد باور کردم که من میتوانم بازی کنم و هر بازی بهتر و بهتر شدم.

 

خبرنگار: نحوه بازی ات را برای هواداری که شاید بازی تو را ندیده باشد چگونه توصیف میکنی؟

می گویم من بازیکن رو به جلو هستم. دوست ندارم توپ را بین پاهایم نگه دارم و بازیکنان را دریبل بزنم. مایلم توپ را پشت دفاع حریف بگیرم چون یک بازیکن کاملا سرعتی هستم.

 

 

خبرنگار: تو در این فصل در هر سه پست هجومی بازی کردی. این تطبیق پذیری که در بازی ات وجود دارد چقدر میتواند کلیدی باشد؟

بله، تطبیق پذیر بودن نکته مهمی است. مخصوصا در این دوره از زمان. برای اکثر بازیکنان مهم است که در پست های متفاوت بازی کنند. امسال هم در سمت راست، هم در سمت چپ و هم در نوک خط حمله بازی کردم و در هر سه پست هم لذت بردم. نکته مهمی است که فقط در یک پست بازی نکنید و یا اینکه تنها از یک پست لذت نبرید. بازی کردن و لذت بردن از هر سه پست مطمئنا شانس بازی بیشتری به شما می دهد.

 

خبرنگار: درباره انتقالت به منچستر یونایتد چه چیزی بیشتر تو را هیجان زده می کند؟

این یک چالش است و واقعا منتظرش هستم. می خواهم نقش بزرگی را در برگرداندن یونایتد به جایگاهی که خواهان آن هستند داشته باشم. پایگاه هواداری عظیمی در این جا وجود دارد و جزئی از آن بودن برایم شگفت انگیز است. بازی کردن در لیگ جزیره محک بزرگی برای من خواهد بود و فکر می کنم برای آن آماده هستم.

 

خبرنگار: آیا هنوز فرصت کرده ای با اوله گونار سولسشر درباره نقشه هایی که برای تو دارد گفتگویی داشته باشی؟

بله زمانی که اینجا آمدم با او صحبت کردم. به نظرم هدفی که آنها برای باشگاه در سالهای آینده دارند شگفت انگیز است؛ اینکه بازیکنانی به خدمت بگیرند که مشتاق و آماده کار سخت هستند. باور دارم که من یکی از این بازیکنان هستم چون می خواهم سخت تلاش کنم و منتظر این چالش هستم. 

 

 

خبرنگار: اولین حضورت در یونایتد مصادف با تور پیش فصل خواهد بود. دیدن اینکه در سطح جهانی چه باشگاه بزرگی هستید چه اندازه برای تو لذت بخش است؟

بله این چیزی است که به شدت منتظرش هستم. ما چیز های زیادی در پیش رو داریم. به استرالیا و چین خواهیم رفت. همه  آنها را در فضای مجازی می بینید. پایگاه هوادرای منچستر یونایتد باور نکردنی است. نه تنها باشگاه بزرگی هستیم ، بلکه یک خانواده بزرگ هم هستیم.

 

خبرنگار: آیا بازیکنی وجود دارد که بیشتر از سایر بازیکنان مایل هستی مقابلش بازی کنی ؟

نه خیلی. من کمی این را در جام حذفی فصل گذشته تجربه کردم و در مقابل بهترین بازیکنان جهان بازی کردم. این چیزی است که هر هفته باید مقابل بازیکنان بزرگ انجام دهم. هنوز باور ندارم که هم سطح آنها باشم اما قطعا می خواهم به ان سطح برسم. من به شدت منتظر آن هستم.

 

درباره ی justunited

مطلب پیشنهادی

من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهار =