مصاحبه گرینوود در مورد فصلی که گذشت: به نظرم عملکرد خوبی داشتم
مصاحبه گرینوود در مورد فصلی که گذشت: به نظرم عملکرد خوبی داشتم

مصاحبه گرینوود در مورد فصلی که گذشت: به نظرم عملکرد خوبی داشتم

یونایتد فنز – میسون گرینوود در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته است. او با ۵ گل یکی از شانس های آقای گلی این فصل لیگ اروپا است و قطعا در آینده چیز های بیشتری از او خواهیم شنید. در ادامه می خواهیم به مشروح صحبت های گرینوود بپردازیم.

 

نظر گرینوود در مورد لیگ اروپا  

همانطور که در مقابل آستانه دیدید، فرصت فوق العاده ای برای من بود. بازیکنان جوان زیادی در این فصل این رقابت بازی کرده اند، مانند بازی در خانه آستانه که ما با تعداد بازیکنان جوان زیادی بازی را آغاز کردیم. من قهرمانی منچستر در سال ۲۰۱۷ را کاملا به یاد دارم. بازی خوبی بود و من در خانه به همراه والدینم آن بازی را می دیدیم و طبیعتا بعد از برد خیلی خوشحال شدیم. با بازی کردن در فینال و بردن جام می توانیم آن رویا را عملی کنیم.

 

عملکردت در این فصل را چگونه ارزیابی می کنی؟ 

من تا اینجا فصل عملکرد خوبی در لیگ اروپا داشته ام. به من فرصت های خوبی برای بازی داده شد و من نیز شانس خود را امتحان کردم. فرصت فوق العاده ای برای بازی در تیم اول و همچنین رقابت خوبی برای کسب جام است.

راه رسیدن از تیم آکادمی به تیم اصلی را چگونه توصیف می کنی؟ 

وقتی جوانتر بودم بازی مارکوس، جسی و اسکات را می دیدم. با خودم فکر کردم اگر آن ها توانستند تا برای تیم اصلی بازی کنند پس من هم می توانم. آن ها راه رسیدن به تیم اصلی را به شما نشان می دهند. این آرزوی هر بازیکن در آکادمی منچستر است که روزی به تیم اصلی راه یابد و بتواند به طور منظم بازی کند. من در حال انجام این کار هستم و باید تلاش بیشتری کنم چرا که راه طولانی در پیش دارم.

 

لینگارد و رشفورد چه تاثیری در پیشرفت تو داشتند؟ 

آن ها به من گفتند در معرض دید همگان نباش تا بتوانی خوب کار کنی، اینگونه می شود آرامش و تمرکز کافی را به دست آورد جرا که تو در تیم بزرگی بازی می کنی و باید از آن لذت ببری. این قضیه جدی است اما تو باید از آن لذت ببری و با اشتیاق بازی کنی. جسی و مارکوس الگو خوبی برای من هستند چرا که من در کودکی بازی آن ها را تماشا می کردم و من اکنون با آن ها هم بازی هستم.

 

باید در چه زمینه ای پیشرفت کنی و چه نصیحتی برای بازیکنان جوان تر از خودت داری؟ 

باید در هد زنی پیشرفت کنم. در این فصل برای تیم اصلی با ضربه سر گلی به ثمر نرسانده ام. خیلی خوب می شود اگر تا قبل از پایان لیگ اروپا این کار را انجام دهم. بهترین نصیحت؟ شما همیشه می توانید عملکرد بهتری داشته باشید و توانایی شما هیچ محدودیتی ندارد. همیشه می توانید پیشرفت کنید و کارهای بیشتری انجام دهید. بنابراین شما می توانید بازیکن بهتری باشید.

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

آنالیز: هری مگوایر، بازی‌سازی از قلب خط دفاعی؛ لطفاً احترام قائل شوید!

این گفته که منچستریونایتد تیمی هجومی‌تر از قبل شده، چندان هم بیراه نیست. در این راه مدافعین میانی منچستریونایتد نقش مهمی ایفا کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − شش =