مصاحبه پل اسکولز پس از پیروزی در برابر کلوب بروژ، تمجید برونو فرناندز و طعنه به پل پوگبا
مصاحبه پل اسکولز پس از پیروزی در برابر کلوب بروژ، تمجید برونو فرناندز و طعنه به پل پوگبا

مصاحبه پل اسکولز پس از پیروزی در برابر کلوب بروژ، تمجید برونو فرناندز و طعنه به پل پوگبا

یونایتد فنز- پل اسکولز راجب اینکه آیا پوگبا پس از ورود فرناندز تاثیر مثبتی روی منچستریونایتد خواهد داشت یا نه، مورد سوال قرار گرفته است. ستاره سابق یونایتد مدعی است که فرناندز وظیفه ای را در تیم انجام می دهد، که قرار بود پوگبا در دو فصل اخیر تامین کننده آن باشد. 

 

سخنان مهربانانه اسکولز در مورد فرناندز پس از نقش آفرینی او برای شیاطین سرخ در پیروزی پنج بر صفر در برابر کلوب بروژ در بازی برگشت یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، منتشر شد؛ در حالی که شاگردان سولشر اکنون در محله بعد باید به مصاف لاسک اتریش بروند. شروع آتش بازی منچستریونایتد در برابر بروژ، با گل برونو فرناندز از روی نقطه پنالتی بود.

 

اسکولز پس از مسابقه صحبت کرد و به تمجید برونو فرناندز پرداخت اما به پل پوگبای مصدوم نیز طعنه ای زد. وی به BT Sport گفت:

 

اینکه کسی در طی چند هفته گذشته در مورد بازگشت پوگبا به تیم اصلی صحبت نکرده است، بیانگر آنچه است که فرناندز با خود به تیم آورده است. او آنچه را که پوگبا در دو سال گذشته قادر به ارائه آن نبود را به زمین بازی آورد. به فرناندز اجازه آزادی در زمین مسابقه داده شده است و تاثیر گذار بوده است.

پوگبا بازیکن خوبی است اما به نظر نمی رسد او سال آینده نیز در این باشگاه باشد. من فکر می کنم یونایتد باید همانطور که هست ادامه دهد. همچنین فکر می کنم حضور در این تیم در حال حاضر برای پوگبا دشوار باشد.

اسکولز در مورد فرناندز افزود:

 

او بازیکنان خوب در اطرف خود را تغذیه می کند. زمانی که به تیم های خوب در گذشته فکر می کنید متوجه می شوید که تمام آنها پیوندی بین خط هافبک و هجومی خود دارند. روز های اول است و ما نمی خواهیم که بیش از حد ذوق زده شویم اما او از آن دسته بازیکنانی است که می توانند یک حمله کامل را به خوبی تشکیل دهند.

 

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

رسمی: ادینسون کاوانی قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ با منچستریونایتد تمدید کرد

طبق اعلام سایت باشگاه، ادینسون کاوانی با تمدید قرارداد یک ساله موافقت کرده و او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شش =