مصاحبه و واکنش فوسو منساه به حضور ناگهانی اش در ترکیب اصلی شیاطین سرخ
مصاحبه و واکنش فوسو منساه به حضور ناگهانی اش در ترکیب اصلی شیاطین سرخ

مصاحبه و واکنش فوسو منساه به حضور ناگهانی اش در ترکیب اصلی شیاطین سرخ

یونایتد فنز- تیموتی فوسو منساه می گوید بازگشتش پس از غیبتی طولانی مدت حاصل ماه ها زحمت بود و توانست عملکرد خوبی نیز در پیروزی ۲-۰ در برابر کریستال پالاس داشته باشد. انتخاب مدافع ۲۲ ساله توسط سولشر برای بازی در سلهارست پارک، در غیاب لوک شاو و برندون ویلیامز به دلیل مصدومیت، عمل غافلگیر کننده ای بود. 

 

منساه در کنار گلزنان، مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال، نقش بزرگی در این پیروزی و کسب سه امتیاز مهم بازی داشت. او پس از انچام دادن اولین بازی فیکس خود برای یونایتد در سه سال اخیر، به MUTV گفت:

دوباره بازی کردن برای باشگاه حس خوبی دارد. من خوشحالم که امروز توانستیم پیروز میدان شویم. 

وی در مورد اینکه در جناح چپ خط دفاعی یونایتد مستقر شده بود نیز گفت: 

"راحتی" کلمه بزرگی است اما من قبلا هم در آن پست بازی کرده بودم. فکر کنم در بازی مقابل آرسنال به عنوان دفاع چپ به کار گرفته شدم و می توانم در پست های مختلفی بازی کنم. سخت بود، اما این همان چیزی است که مدت ها برایش تمرین می کنید، ماه ها تلاش فقط برای همین چند لحظه. 

این فوتبال است، ممکن است چنین چیزی اتفاق بیفتد و شما باید آمادگی آن را داشته باشید، مخصوصا در این باشگاه. فکر می کنم برای این لحظه آماده بودم.

مرد هلندی شیاطین سرخ اظهار داشت که بازی کردن در کریستال پالاس، باشگاهی که فصل ۲۰۱۷/۱۸ را به صورت قرضی در آن گذرانده بود، فوق العاده بود. او اضافه کرد:

کاملا خاص! هر زمان که روی این زمین قدم می گذارم، احساس خاصی دارم چون فصل خوبی را در اینجا سپری کرده بودم. افراد خوبی در این باشگاه حضور دارند. آنها خوب کار کردند اما مهمترین چیز این است که توانستیم سه امتیاز این بازی را به دست آوریم. 

می دانیم که اگر به بردن ادامه دهیم، سال بعد در لیگ قهرمانان خواهیم بود، بنابراین تمرکز ما روی این موضوع است. ما باید ادامه دهیم، به طور قطع ادامه دهیم.

منساه سپس به تحسین گلزنان بازی، مارسیال و رشفورد، پرداخت؛ بازیکنانی که در این چند وقت گذشته فوق العاده بودند و به تیم کمک می کنند تا بتواند در پایان لیگ جزو چهار تیم برتر جدول باشد. او ادامه داد:

بازیکنانی محشر و افرادی خوب. این دو بازیکن کیفیت بسیار بالایی دارند، بنابراین جای تعجبی ندارد که به گلزنی ادامه می دهند.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

مویس: هیچ تماسی از سوی منچستریونایتد و چلسی برای رایس دریافت نکردیم!

سرمربی وستهم هرگونه شایعات مبنی بر نزدیک بودن رایس به منچستریونایتد یا چلسی را رد …

یک دیدگاه

  1. خوب بازی کرد ولی به اندازه شاو تو حملات موثر نبود.

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =