مصاحبه: وین رونی از خاطرات خود هنگام پیوستن به منچستریونایتد می گوید

مصاحبه وین رونی، اسطوره منچستریونایتد، را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – وین رونی در پادکست یونایتد در مورد زمان پیوستنش به این باشگاه گفت:

می دانستم که پیوستن به منچستریونایتد پیش از یورو ۲۰۰۴ یک گزینه برایم بود. آگاه بودم که یونایتد مرا می خواهد. فکر می کنم با رفتن به یورو و خوب کار کردن در آن مسابقات رقم انتقال کمی بالا می رفت اما پایم شکست و چیز هایی را فهمیدم.

اورتون در آن بازه زمانی واقعا مشکل مالی داشت و به دنبال پول بود، من متوجه شدم که آن ها به پیشنهادات گوش خواهند کرد. باشگاه مرا وادار می کرد که به چلسی بروم چرا که آنها بیشترین مبلغ را پیشنهاد داده بودند. اما من هنگامی که فهمیدم یونایتد به من علاقمند است، فقط خواستم علاقه آنها به جذب من تایید شود.

ستاره انگلیسی سابق شیاطین سرخ پیرامون رقابت نیوکاسل با منچستریونایتد بر سر جذب او بیان کرد:

زمانی که پی بردم آنها به من علاقه دارند، تنها باشگاه پیش روی من منچستر بود چرا که می خواستم با سر الکس فرگوسن کار کنم و کنار رایان گیگز، پل اسکولز، روی کین، ریو فردیناند و بازیکنان این چنینی بازی کنم پس می دانستم قرار است به کجا بروم.

منچستر ۴۰ دقیقه با خانه ام یعنی جایی که در آن رشد کرده بودم فاصله داشت، و بعلاوه این که این مقصد کاملا مناسبی برای من بود. یونایتد در واقع می خواست که یک سال و تا سال بعد صبر کند، اما نیوکاسل به مذاکره با اورتون و با خودم آمد. در آن صورت من بسیار دور می شدم. نمی توانستم یک سال دیگر صبر کنم و در اورتون بمانم، پس آماده می شدم که به نیوکاسل بروم.

وی ادامه داد:

من با آن ها در خصوص دستمزد صحبت کردم و صراحتا گفتم که اگر من به آن تیم ملحق شوم و بعد از یک سال منچستریونایتد پیشنهادی بدهد، شما باید اجازه دهید که جدا شوم. نیوکاسل با این بند موافقت کرد. ولی من با یونایتد تماس گرفتم و گفتم اگر الان با من قرارداد امضا نکنید، با بند مذکور به نیوکاسل خواهم رفت. البته که یونایتد نمی خواست من به آن تیم بروم، و بنابراین من به اینجا آمدم.

اساسا یونایتد پولی که نیوکاسل می خواست بپردازد را سال بعد پرداختند.

رونی در نهایت درباره ملاقاتش با سر الکس فرگوسن و دلیلش برای پیوستن به باشگاه گفت:

ملاقات با سر الکس خوب پیش رفت. اول کمی استرس و ترس داشتم، او کسی بود که تمام دوران کودکی ام با دیدن پیروزی های او در تلویزیون گذشته بود. نشستن در برابرش و صحبت در خصوص بازی کردن برایش عجیب بود. اما از همان دقیقه ای که شروع به صحبت با او کردم، فهمیدم که من می خواهم به اینجا بیایم. سر الکس دلیل اصلی من برای پیوستن به منچستریونایتد بود، این که برای او بازی کنم.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

روی کین: منچستریونایتد ۱۰۰% به یک مهاجم جدید نیاز دارد

روی کین، اسطوره منچستریونایتد، این تیم را به جذب یک مهاجم جدید در تابستان فراخواند …

یک دیدگاه

  1. رونی یادت به خیر

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =