خانه / مصاحبه / مصاحبه مورینیو پیش از بازی مقابل بنفیکا

مصاحبه مورینیو پیش از بازی مقابل بنفیکا

مورینیو پیش از سومین بازی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا در کنفرانس خبری شرکت کرد

یونایتد فنز- مورینیو پیش از سومین بازی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا در کنفرانس خبری شرکت کرد

مورینیو: بنفیکا در گروه بهترین است

“بنفیکا نیاز دارد تا ۴ بازی باقیمانده را برنده شود، به بازیکنانم نشان داده ام که بنفیکا برای من خیلی بهتر از زسکا مسکو یا بازل است بازیکنان من آگاه هستند که در بعضی مواقع نتیجه ها نشانگر ارزش های تیم نیستند، بعضی مواقع شرایط محیط فشار وارد میکند.”

نظر مورینیو در مورد صحنه ی برخورد لوکاکو با بازیکن حریف:

“من چیز هایی را در روزنامه ها خواندم ولی ما باید هر آنچه را که اتفاق افتاد فراموش کنیم و به سمت جلو حرکت کنیم. برای من این برخورد هیچ مفهومی نداشت و این فدراسیون است که باید صحنه را بررسی کند و تصمیم بگیرد. من هیچ نظری ندارم.”

مورینیو در مورد آینده اش:

“به نظرم شما رسانه های انگلیسی جواب این سوال را دارید. روزی می گویید قرار است قراردای به مدت پنج سال به ارزش یک بیلیون پوند امضا کنم و روز بعد می گویید که یونایتد را به مقصد پاریس سنت ژرمن ترک خواهم کرد. جواب سوال این است. هیچ اتفاقی قرار نیست بیفتد. من نه قراردادی پنج ساله امضا می کنم و نه به پاریس سنت ژرمن میروم. من یونایتد را ترک نخواهم کرد. من با این تیم قرارداد دارم.”

“قرارداد من در ژوئن ۲۰۱۹ به پایان خواهد رسید. در حال حاضر در اکتبر ۲۰۱۷ هستیم پس نمی دانم چه باید بگویم. من اعلام کردم که قرار نیست در یونایتد بازنشسته شوم و این حقیقت دارد. در فوتبال مدرن امکان ندارد که یک مربی برای ۱۵ یا ۲۰ سال در تیمی بماند. آرسن ونگر آخرین نفر است. فکر میکنم حداقل برای پانزده سال دیگر مربیگری کنم و این غیر ممکن است که برای چنین مدتی در یک باشگاه بمانید. اگر می خواستم تا سه، چهار یا پنج سال دیگر بازنشسته شوم آنگاه بله در یونایتد بازنشسته میشدم. بله این درست است که قرار داد جدیدی را با منچستر یونایتد امضا نکرده ام ولی قصد ترک اینجا را نیز ندارم.”

مورینیو در مورد لویساو:

او شغلی استثنایی دارد، مخصوصا برای بازیکنی خارجی که مدت زیادیست در فوتبال پرتغال مشغول است. تعداد بازی هایی که او در یک فصل به میدان میرود شگفت انگیز است. او خیلی کم مصدوم میشود. او تعصب و وفاداری خاصی نسبت به بنفیکا دارد. شغل او پدیده ی زیبایی در فوتبال امروزی است.

درباره ی ایلیا بهزاد اول

ایلیا بهزاد اول
.ایلیا بهزاد اول هستم منچستری از سال 2007 ازون موقع عاشق تیم شدم و چند ساله ادمینی میکنم.

جعبه "همچنین ببینید"

خروج منچستریونایتد از رقابت برای جذب ساویچ

به نظر میرسد با وجود تمدید قرارداد فلینی و مبلغ بالای درخواستی لاتزیو منچستریونایتد دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *