خانه / مصاحبه / مصاحبه مورینیو پس از برد مقابل بورنموث

مصاحبه مورینیو پس از برد مقابل بورنموث

مورینیو پیرامون بازی توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-خوزه مورینیو پس از برد شیرین در خانه حریف مصاحبه خود را اینگونه آغاز کرد:

بله، بازیکنانم واکنشی را که میخواستم ببینم را ارائه کردند. آنها بسیار خوب ظاهر شدند. به نظرم یک عملکرد تیمی خوب، حرفه ای، کنترل شده، تلاش خوب، مسئولیت پذیری خوب، میل به بازی، میل به تصاحب توپ و میل به گلزنی را شاهد بودیم. همچنین میل به کنار آمدن با مسئولیتهای دفاعی مقابل یک تیم سرعتی و تیمی که بازی در مقابل ان اسان نیست را شاهد بودیم و قسمتی از ان عملکرد گروهی خوب، عملکرد انفرادی خوب بازیکنان بود. همه آنها حرفه ای و مسئولیت پذیر بودند و با انگیزه اصلی قرار گرفتن بین چهار تیم برتر به میدان رفتند. فکر می کنم یک امتیاز دیگر یا نهایتا دو امتیاز احتمالا کافی باشد، پس وقتی ان نتیجه را کسب کنیم می توانیم به فکر دومی یا سومی باشیم.

یک نمایش خیلی بهبود یافته پس از شکست مقابل وست برام،مورینیو در این خصوص گفت:

همه چیز متفاوت، سریعتر و ساده بود. بازیکنان بدون توپ می دویدند تا از لحاظ هجومی و دفاعی در مکانهای مناسبی حضور یابند نه فقط برای اینکه همیشه یک لمس توپ اضافی، یک تلنگر اضافی یا یک ترفند اضافی داشته باشند. همه چیز خوب بود و من خوشحالم که نتیجه نیز خوب بود چون حالا بازیکنان می توانند ان حس مثبت را داشته باشند.

مورینیو در مورد اینکه همه بازیکنان در حال رقابت برای حضور در ومبلی می باشند گفت:

 باید بگویم‌ که تک تک بازیکنان درون زمین مثبت ظاهر شدند و خودشان را برای دیدار نیمه نهایی جام حذفی روز شنبه در دسترس قرار دادند. نخواهم گفت که بی نظیر بودند. به نظرم همه انها خوب بازی کردند و به من گفتند که می خواهند مقابل تاتنهام به میدان بروند. طبیعتا ترکیب را تغییر خواهم داد، عینا همین تیم را به میدان نخواهم فرستاد. به ماتیچ و والنسیا استراحت دادم، با هدف اینکه حداقل چند بازیکن تازه نفس داشته باشم. ولی همه بازیکنان به من گفتند که حاضر هستند و می خواهند روز شنبه بازی کنند.

مورینیو از درخشش پوگبا خشنود شد و درباره بهترین بازیکن زمین گفت:

 خیلی خوب از بهترین بازیکن زمین تقدیر نمی کنم بخصوص چون مربی یک تیم هستم. زیاد اهل این کار نیستم ولی به نظرم پل خیلی خوب بازی کرد. باید بگویم که مقابل سیتی او بی نظیر بود، نه فقط بخاطر دو گلی که به ثمر رساند. اما امروز خیلی خیلی خوب ظاهر شد پس باید بگویم که انتخاب خوبی برای کسب عنوان بهترین بازیکن زمین بود.

همچنین وی در آخر از بی ثباتی تیمش گفت:

به نظرم بی ثبات هستیم و بارها در نگرش خود بی ثبات بوده ایم. مقابل پنج رقیب برتر خود، هیچ امتیازی به آنها ندادیم. مقابل سیتی، بازنده و برنده شدیم. مقابل تاتنهام، بازنده و برنده شدیم. مقابل چلسی بازنده و برنده شدیم. مقابل لیورپول برد و تساوی کسب کردیم. مقابل آرسنال برنده شدیم و هنوز یک دیدار دیگر با آنها پیش رو داریم پس بازنده نخواهیم شد. هیچ امتیازی در دو دوئل خود مقابل حریفان مستقیم از دست نداده ایم ولی مقابل تیمهایی که از لیگ یک صعود کردند امتیاز از دست دادیم. مقابل نیوکاسل بازنده شدیم، مقابل هادرسفیلد بازنده شدیم. مقابل تیمهایی که احتمالا سقوط خواهند کرد یا جزء تیمهایی هستند که درگیر نبرد منطقه سقوط می باشند امتیاز از دست داده ایم. سه امتیاز مقابل وست برام از دست دادیم و دو امتیاز مقابل سایر تیمهای درگیر نبرد سقوط از دست دادیم، یعنی استوک و ساوتهمپتون. ما با ثبات نبوده ایم و تقاص آن را پس داده ایم.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

گری نویل: کاش می شد مورینیو جای خود در اولدترافورد را به پوچتینو بدهد

بازیکن افسانه ای یونایتد بر این عقیده می باشد که دیدن سبک بازی شیاطین سرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *