دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مصاحبه مورینیو پس از بازی با زوریا

مصاحبه مورینیو پس از بازی با زوریا

ژوزه مورینیو پس از بازی دیشب مقابل زوریا در لیگ اروپا در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد

یونایتدفنز – به گزارش سایت Goal منچستریونایتد توانست دیشب در اخرین بازی خود در قالب مرحله گروهی لیگ قهرمانان، در مقابل زوریا با دو گل میخیتاریان و زلاتان به پیروزی برسد و به عنوان تیم دوم پس از فنرباغچه به مرحله بعد صعود کند. حال ژوزه مورینیو سرمربی شیاطین سرخ در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی در مورد شرایط بازی با خبرنگاران به گفت و گو پرداخت.

مورینیو در مورد میخیتاریان، بهترین بازیکن زمین گفت:

او بالاخره در حال هماهنگ شدن با تیم است و از لحاظ تاکتیکی و فیزیکی توانسته به سطح منچستریونایتد برسد، او در همه رقابت ها به خوبی ظاهر شده و من از عملکرد وی کاملا راضی هستم. هنریک با گلی که به ثمر رساند اعتماد به نفس خود را افزایش داد و من از این به بعد حتی انتظار نمایش های بهتری از او دارم.

01154041

مورینیو در مورد شرایط بازی و چمن ورزشگاه گفت:

ما در هفته های اخیر با هیچ تیمی قوی تر از خودمان به میدان نرفته ایم، با این حال نتوانسته ایم در همه رقابت ها پیروز باشیم. بد بازی کردن و بد نتیجه گرفتن اعتماد به نفس تیمی را کاهش میدهد و سرایط را بسیار سخت میکند، وقتی شما خوب بازی میکنید باید امیدوار باشید نتایج خوب نیز از راه برسندو

زمین بازی خیلی بهتر از دیروز بود و استاندارد های لازم را برای بازی کردن داشت، از همه کسانی که برای مهیا کردن شرایط زمین زحمت کشیده اند تشکر میکنم.

مورینیو در اخر از نمایش تیم حریف تعریف کرد و گفت:

راستش را بخواهید بازیکنان زوریا مربی خیلی خوبی دارند و تیم سازمان یافته ای در اختیار دارند و هر چند پیروزی به دست نیاوردند و در تیم دشواری بودند زیرا هر سه همگروهی آنها تیم های قوی و شناخته شده ای بودند و با این حال توانستند به خوبی مبارزه کنند. من به عنوان یک مربی بازیکنان انها را انالیز کردم و برای پیروزی تیمم را به میدان فرستادم. میتوانم درک کنم که انها چرا در لیگ اوکراین در رتبه سوم قرار دارند.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *