یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مصاحبه مورینیو بعد از شکست دور از انتظار مقابل برایتون

مورینیو پیرامون بازی توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-خوزه مورینیو این سرمربی 54 ساله پرتغالی تیم منچستریونایتد پس از شکست مقابل برایتون گفت:

به اندازه کافی خوب نبودیم، زیرا بازیکنانی که جایگزین دیگر بازیکنان شدند خوب عمل نکردند و وقتی شخصی خوب بازی نمیکند این موضوع برای تیم هم سخت میشود. شاید حالا متوجه شوید که چرا بعضی بازیکنان بیشتر از دیگر بازیکنان بازی میکنند و نمیپرسید چرا B, A یا C بیشتر بازی نمیکنند.

همچنین مورینیو در خصوص جایگاه دومی گفت:

من نتوانستم بازیکنانم را متقاعد کنم که نیاز گرفتن ۴ امتیاز برای دوم شدن چقدر مهم است. برای من مهم است، اما برای بعضی از بازیکنانم مهم ‌نیست و مشخصا، برای بازیکنان برایتون یک امتیاز و اینکه تمام تلاششان را بکنند کافی است و خیلی مهم است. آنها لایق پیروزی بودند.

 

مورینیو در ادامه گفت:

اگر از بازیکنان من بپرسید به شما میگویند که من قبل از بازی و در بین دو نیمه به آنها گفتم که قرار است چه اتفافی رخ دهد. میدانستم و به آنها گفتم، اما این چیزی است که به دست آوردیم.مسلما ما عملکرد خوبی در ۲۰ دقیقه آخر داشتیم اما این کاملا عادی است زیرا هیچ کس دوست ندارد ببازد و وقتی در حال باختن هستید همیشه تلاش میکنید و وقتی تیم‌ مقابل پیروزی ای که برایشان بسیار مهم است را حس میکنند عادی است که کمی فشار احساس کنند و در آخر بیشتر دفاع کنند و توپ را بیشتر به دست حریف دهند. این چیزی است که اتفاق افتاد، عادی است و ما نتوانستیم گل بزنیم و امتیاز به دست بیاوریم. روی هم رفته و مخصوصا در نیمه اول آنها کاملا قوی تر از ما بودند و اشتیاق بیشتری داشتند. آنها بازی را با هیجان متفاوتی حس کردند.

همچنین وی در آخر گفت که باید تلاش کنند تا 4 امتباز از 6 امتیاز ممکن را کسب کنند:

نمیخواهم بگویم ناامید شده ام زیرا بازیکنان را می‌شناسم اما این دلیلی میشود برای بعضی از آنهایی که همیشه انتخاب های من را مورد انتقاد قرار میدادند، چرا همیشه لوکاکو. چرا همیشه لوکاکو. حالا شما جواب این سوال را میدانید. چرا همیشه این؟ چرا همیشه آن؟ جواب را میدانید. احتمالا ما شخصا به آن خوبی که مردم فکر میکنند نیستیم و همیشه میگویم به پایان رساندن فصل به عنوان ۴ تیم برتر چقدر عالی است، اما بهتر از آن به عنوان تیم دوم است، اما حالا ما به ۴ امتیاز احتیاج داریم و باید برای به دست آوردن آن تلاش کنیم.

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x