یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / مصاحبه مورینیو بعد از بازی با نیوکاسل

مصاحبه مورینیو بعد از بازی با نیوکاسل

مورینیو پیرامون بازی با نیوکاسل توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-مورینیو کنفرانس خود را با صحبت از گل دریافتی از نیوکاسل آغاز کرد:

این عقلانی تر است که درباره ی اشتباه روی توپ بلند شکایت کنم. ما توپ دوم را از دست دادیم. من بازیکنان خودم را هدایت و رهبری میکنم. و من باید از بازیکنانم به خاطر شکست در آن نبرد ناامید و ناراضی باشم. من بازیکنان را جداگانه آنالیز نمیکنم. ما تمرین میکنیم، کار میکنیم و سازماندهی میکنیم، هرکدام از بازیکنان وظیفه ی مربوط به خود را دارند، آنها مسئولیت های ناحیه ای خود را میدانند. بهتر است شما من را در شرایطی قرار ندهید که مجبور به انتقاد از یکی از بازیکنانم شوم.من میخواستم ما در فاز اول بهتر عمل کنیم و تلاش کردم با سادگی سبک بازی کریک این امر را میسر کنم، او هرچیزی را ساده و آسان میکند. اگر بازی ۱۰ ساعت هم ادامه داشت این احتمال وجود داشت که نتوانیم گل بزنیم! من صحنه ی گل را دوباره از تلوزیون تماشا نکردم و فقط چیزهایی که کنار زمین دیدم را به یاد دارم و به وضوح این را به یاد می آورم که یک بازیکن ازنیوکاسل به هوا پرید و دو بازیکن تیم من روی زمین ایستادند و او را تماشا کردند.

مورینیو به تمجید از جنگندگی بازیکن هایش پرداخته است وی در این خصوص گفت:

من بدشانس بودم زیرا دقیقا زمانی که ما در حال تعویض بودیم آنها موفق به گلزنی شدند.من چگونگی جنگندگی و تلاش بازیکنانم در ۲۰ دقیقه ی پایانی را میپسندم. ما در رده ی دوم هستیم، شرایط ما بهتر از تمام تیم هایی است که پایین تر از ما هستند، اما هنوز بازی های زیادی باقی مانده است و ما باید برای قرارگیری در جایگاه مناسب بجنگیم.

مورینیو از بد شانسی خودش میگوید:

من بدشانس بودم زیرا دقیقا زمانی که ما در حال تعویض بودیم آنها موفق به گلزنی شدند. من چگونگی جنگندگی و تلاش بازیکنانم در ۲۰ دقیقه ی پایانی را میپسندم. ما در رده ی دوم هستیم، شرایط ما بهتر از تمام تیم هایی است که پایین تر از ما هستند، اما هنوز بازی های زیادی باقی مانده است و ما باید برای قرارگیری در جایگاه مناسب بجنگیم.

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *