دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مصاحبه مروان فلینی با وب سایت رسمی باشگاه در مورد تور آمریکا

مصاحبه مروان فلینی با وب سایت رسمی باشگاه در مورد تور آمریکا

هافبك منچستريونايتد مروان فليني مشتاقانه منتظر شروع تمرينات پيش فصل و تور امريكا در اين ماه است و ميگويد هوادارن  انتظار  مسابقات هیجان انگیزی  را داشته باشند…

یونایتد فنز- شاطین سرخ  در این تورنمنت با تیم های بزرگی  مانند منچستر سيتي بارسلونا و ریال مادريد باید رو برو می شوند این تور توسط کمپانی AON براي امادگی هر چه بهتر تیم براي فصل جديد پرمير ليگ كه در هفته دوم اگوست اغاز خواهد شد برنامه ریزی شده است.

مروان فليني اصرار دارد که  بازيكنان همه چيز را به  براي انجام  بازی  خوب به بهترين شكل ممكن  انجام ميدهند و اذعان میکند که از بازي هاي پيش بيني شده در این تور  لذت خواهد برد. بله البته وقتي شما در يك باشگاه بزرگ بازي ميكند هميشه هیجان زده هستید در بازي ها بازيكنان انگيزه زیادی  براي نشان دادن بهترین بازی هایتان دارید و همچنین تشویق هواداران این انگیزه را بیشتر میکند.
زماني كه شما در مقابل تيم هاي بزرگ بازي ميكنيد انگيزه زيادي داريد و در پيش فصل همه کارانجام  ميدهيد تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید. زيرا نتيجه در خور و پيروزي در طول فصل را ميخواهيد و تنها با اماده سازی بسیار خوب پیش فصل ميتوانيد  به اين  مهم  دست پيدا كنيد. فلینی جزو گروه  بازیکنانی بود که در سال ۲۰۱۵ به همراه لوییز فنخال به امریکا سفر کردند و اعتقاد دارد که این پیش فصل  یک تجربه جدید  برای او خواهد بود.

او به وب سايت رسمي باشگاه گفت:

“زماني كه يک بازيكنان جديد  به ما اضافه  میشود خوب است كه ما با يک ديگر آشنا شویم و چيز هايي كه درباره ي يك ديگر نميدانيم را به دست اوریم اين بسيار مهم است چون ما هر روز و گاهي دو بار در روز با يك ديگر تمرين ميكنيم و اگر بعد از ظهر سرمربي به ما وقت ازاد دهد ميتوانيم كار هاي زيادي با يك ديكر انحام دهيم اين هميشه يک تجربه بسيار عالي براي همه است.”

او درباره کشور ایالت متحده گفت:

“آمریکا یک کشور بزرگ با شهر های بزرگ است زمانی که ما به آنجا میرویم هواداران زیادی ما را حمایت میکنند من به خاطر میاورم زمانی که با رئال مادرید بازی میکردیم در ورزشگاه بالای ۱۰۰ هزار نفر حضور داشتند بنابراین یک جای خوب برای بازی است یک جو بسیار زیبا یک و اب و هوایی عالی دارد که از بازی کردن در انجا لذت خواهی برد.”

درباره ی سجاد شريفي

سجاد شريفي
سجاد شريفي دانشجوي كارشناسي پرستاري؛ منچستر رو زود تر از دست چپ و راستم شناختم

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *