چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / مصاحبه لیندلوف قبل از بازی مقابل زسکا مسکو

مصاحبه لیندلوف قبل از بازی مقابل زسکا مسکو

لیندولف درباره دو بازی پیش روی منچستریونایتد توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز- ویکتور لیندلوف این مدافع مرکزی و ۲۲ ساله سوئدی منچستر یونایتد در مورد تفاوت بین یونایتد و بنفیکا این چنین گفت:

“لیگی که در آن بازی میکنیم، لیگ پریمیر, از لیگ پرتغال سخت تر است. دو تیم بزرگ وجود دارد، اینجا منچستر یونایتد بزرگترین باشگاه است، یکی از بزرگترین ها در جهان و چشم های بیشتری به شما نگاه میکنند. این بزرگترین تفاوت است‌.”لیندلوف در مورد بازی مقابل سیتی”ما همگی حرفه ای هستیم و روی بازی فردا تمرکز کرده ایم. میخواهیم فردا ببریم. فقط میتوانم از جانب خودم بگویم اما فکر میکنم تمام بچه ها روی بازی فردا تمرکز کرده اند و بعد از آن روی دربی تمرکز خواهیم کرد.”لیندلوف در مورد عملکرد خود”من همیشه از کمک کردن به تیم به هر روشی خوشحال میشوم. از کمک کردن در زمین و به دست آوردن نتایج خوب خوشحال میشوم.”در مورد تکل مقابل برایتون”این تکل خوبی بود، ۵۰/۵۰ بود و من باید توپ را به دست میاوردم و این کار را انجام دادم.”لیندلوف در مورد اینکه چه کسی بعد از هادرزفیلد به او کمک کرد:”تمام‌ تیم. ما همیشه سعی در کمک کردن به همدیگر داریم. همه در راه های مختلف به من کمک کردند.”

 

وی همچنین درمورد رکورد شکست ناپذیری منچستریونایتد این چنین گفت:

۴۰ بازی بدون باخت در خانه:”وقتی‌‌ در خانه بازی میکنید، ‌همیشه اعتماد به نفس دارید. ما طرفداران را در پشت سر خود داریم. عملکرد خوبی در خانه نشان داده ایم و در آنجا اعتماد به نفس داریم.”من همه روز در حال یادگیری هستم:”وقتی که به باشگاه جدیدی وارد میشوی، باید چیز هایی یاد بگیری. هنوز در حال یادگیری هستم.، هر روز یاد میگیرم و برای کمک به تیم به سختی کار میکنم. من با مدیر صحبت کردم و او با من بسیار خوب بود. میتوانم موضوعات زیادی از او و مربی یاد بگیرم. بنابراین ما بعضی وقت ها صحبت میکنیم و این بسیار خوب است.”سه دفاع یا چهار دفاع؟لیندلوف:”دوست دارم‌ هردو را بازی کنم، واقعا مهم‌ نیست، من به روشی که مربی و تیم از من میخواهند بازی میکنم. برای من، مهم‌ نیست. من هر دو روش بازی کردن را دوست دارم.”لینولوف در مورد دخئا:”‌بدون شک برای من دخیا بهترین جهان است. بعضی از سیو های او قابل توجه اند.”

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پریشیچ فوق العاده است

در میان شایعات انتقال پریشیچ به منچستریونایتد، سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ به تمجید از او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *