دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مصاحبه سایت رسمی باشگاه با فلینی

مصاحبه سایت رسمی باشگاه با فلینی

مروانه فلینی، در گفتگو با سایت رسمی باشگاه، از آمادگی فعلی خود و همچنین حس خاص بستن بازوبند کاپیتانی تیم، سخن گفته است.

 

یونایتد فنز- هافبک بلژیکی منچستر یونایتد، این روزها در فرم ایده آلی به سر می برد. وی در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه، در مورد عملکرد خود گفت:

احساس می کنم در چند بازی اخیر خوب بازی می کنم، وقتی مربی مرا به بازی می گیرد، کاملا تمام توانم را در راه هدف تیم می گذارم. من به مربی و کادر فنی اعتماد دارم. من اعتماد به نفس دارم، می دانم قادر به انجام چه کارهایی هستم، پس از لحاظ ذهنی و جسمی احساس خوبی دارم. من به پیشرفت و تلاش سخت خود ادامه می دهم و وقتی فرصت بازی پیدا کنم، همیشه سعی می کنم عملکرد خوبی داشته باشم.

فلینی در مورد اولین تجربه بستن بازوبند کاپیتانی در منچستر یونایتد، گفت:

این اولین تجربه کاپیتانی من در دوران فوتبالیم بود، وقتی جوان بودم بازوبند کاپیتانی را بسته بودم و وقتی در اورتون بودم در دیداری دوستانه کاپیتان بودم، ولی این اولین کاپیتانی رسمی من بود. کاپیتانی در مقابل ساندرلند لحظه بسیار باشکوهی بود. انتخاب شدن بعنوان کاپیتان همیشه دلنشین است. البته که کاپیتانی منچستر یونایتد برای من افتخار بزرگی است، حتی برای یک دیداری که سایرین مصدوم بودند، رونی، ماتا، اسمالینگ مصدوم بودند و کریک روی نیمکت بود، بنابراین من مسن ترین بازیکن تیم بودم.

کاپیتان شدن باعث افتخار بود. به نظرم بازیکنان زیادی می توانند در این تیم کاپیتان شوند، ما ترکیب قدرتمندی داریم. بازیکنان خوب و باشخصیت بسیاری در تیم حضور دارند.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

یک کامنت

  1. bayad gharar dade zelatan ro tamdid konim,ta shakhsiate united ro yekbare dg jahan bebine vali ba hoghughe 70 ta 100 ta dar hafteh,inja PL hast nabayad tu in sene bala mioomad,engelis har bazikonio shekast mideh,hata messi ham shamele in ghazie mishe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *