یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مصاحبه ای کوتاه با سرخیو رومرو

سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد، مدتی است که در بخشی به نام "Kit Talk" ، با بازیکنان باشگاه به گفتگو می پردازد و در این سری از مصاحبه هایش، به سراغ دروازه بان آرژانتینی باشگاه، یعنی سرخیو رومرو، رفته است.

 

یونایتد فنز- سایت رسمی باشگاه، مصاحبه ای به شکل سوال و جواب با رومرو ترتیب داده که باهم می خوانیم؛

سوال اول: برای ما در مورد شماره ات بگو و اینکه چرا این شماره را برای خودت انتخاب کردی؟

با توجه به رنگ های موجود برای پیراهن دروازه بانی و همینطور رنگ پیراهنی که تیم با آن به میدان می رود، بدیهی است که تصمیم گیری در مورد شماره پیراهن، در اول فصل از سوی باشگاه انجام می شود؛ سپس این بستگی به خودمان دارد که آن شماره را تغییر دهیم یا نه. با توجه به اینکه سایر بازیکنان چه شماره ای انتخاب کرده اند و چه رنگهایی برای پوشیدن وجود دارد، تصمیم می گیریم. گاهی اوقات شما رنگ مشکی را انتخاب می کنید، بعضی وقت ها هم سبز؛ حتی مواقعی بوده که زرد هم جزو رنگ های انتخابی بوده. نکته اصلی اینجاست که شما برای انتخاب رنگ پیراهن، باید به رنگ پیراهن داور و همچنین تیم حریف توجه داشته باشید. روزی که به منچستر آمدم، اختلاف نظر هایی با سرمربی آن موقع تیم، لوئیز فن خال، داشتم. او از من پرسید که چه شماره پیراهنی را می خواهم بردارم؟ و من جواب دادم شماره 22؛ اما او انگار که صحبت مرا اشتباه فهمیده باشد، به من گفت اگر شماره 21 را می خواهم، اول باید آندر هررا  را راضی کنم تا بتوانم این شماره را بر تن کنم!!!  در هر صورت، شماره 22 به نیک پاول رسید و شماره 20 هم نصیب من شد که به نظر خوب بود!! من دقیقا همین شماره را زمانی که در سمپدوریا بودم هم بر تن می کردم، برای همین، هیچ مشکلی بااین شماره نداشتم.

سوال دوم: تا حالا پیش آمده که در حین بازی پیراهن خودت را تعویض کنی؟

نه؛ سعی میکنم بازی را با همان ادامه بدهم، مخصوصا وقتی که همه چیز به خوبی پیش می رود.

سوال سوم: در مورد دستکش هایت برایمان بگو؛ چطور آنها را انتخاب می کنی؟ آیا هر چند وقت آنها را عوض میکنی؟

من معمولا یک جفت دستکش را برای چهار یا پنج بازی استفاده می کنم، که حدودا بین چهار تا پنج هفته، طول می کشد. سپس کم کم لایه لاتکس آن از بین می رود و آن موقع است که زمان تعویض دستکش ها فرا می رسد و یک جفت دستکش نو را جایگزین می کنم. از دستکش های کهنه شده هم در تمرینات استفاده می کنم.

سوال چهارم: آیا چیزی به عنوان زیر پیراهنی یا تاپ حرارتی، قبل از پوشیدن پیراهن اصلی بر تن میکنی؟

بله؛ وقتی که هوا سرد باشد، من یک زیر پوش آستین بلند و یکدست را زیر پیراهن اصلی ام می پوشم. وقتی هم که هوا گرم باشد، آستین کوتاهش را می پوشم.

سوال پنجم: آیا نوع و طرح پیراهنت را خودت سفارش میدهی؟

بله؛ من نسبت به شورت ورزشی ام کمی وسواس دارم، دلم میخواهد اندازه آنها به اندازه شورت ورزشی بازیکنان بسکتبال باشد. آنها باید تا زیر زانوهایم باشند. بیشتر وقت ها، کاری که می کنم این است که دو شورت ورزشی را بریده و به هم می دوزم. یه جور محکم کاری؛ این کار را در باشگاه های قبلی ام هم انجام داده ام. همیشه دوست داشته ام که شورت ورزشی ام به اندازه کافی بلند باشد و پاهایم را بپوشاند. بجز این، چیز خاص دیگری ندارد.

سوال ششم: آن شورت ها را چه کسی بهم می دوزد؟ مسئول لباس باشگاه؟

نه؛ همسرم این کار را انجام می دهد!!

سوال هفتم: آیا چیزی روی دستکش ها یا کفش هایت می نویسی؟

بله؛ روی کفش هایم نام همسرم و همینطور دو دخترم نوشته شده است و همینطور نشان پرچم کشورم آرژانتین. روی دستکش هایم هم نشان همسرم و دو دخترم می باشد.

و سوال آخر: جوان تر که بودی، به چه پیراهنی علاقه داشتی؟

هرگز شانس این را نداشتم که یکی را داشته باشم، حتی وقتی بچه بودم. باوجود اینکه طرفدار باشگاه ریسینگ کلاب بودم و برای دیدن بازی هایش به ورزشگاه می رفتم. وقتی که چهار یا پنج ساله بودم و با پدر و مادرم برای خرید به برزیل رفته بودم، مردی در فروشگاه به من پیراهن باشگاه سائوپائولوی برزیل را داد که شماره اش 10 بود؛ آن پیراهن هنوز هم در خانه مادرم می باشد. ولی در مورد داشتن پیراهن بقیه تیم ها باید بگویم نه!

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x