یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مربیان / مشکل بزرگ مورینیو باعث نگرانی شیاطین سرخ

مشکل بزرگ مورینیو باعث نگرانی شیاطین سرخ

در روز های اخیر خبرهای زیادی مبنی بر تمدید قرارداد خوزه مورینیو منتشر شده است اما یکی از ویژگی های این مرد پرتغالی عدم حضور طولانی مدت در یک تیم است که باعث نگرانی منچستری ها شده است.

یونایتد فنز- اخباری منتشر شده در هفته ی جاری نشان دهنده ی این است که منچستریونایتد نزدیک به تمدید قرارداد با مورینیو است که او را تا سال ۲۰۲۱ در باشگاه نگه خواهد داشت. این سرمربی پرتغالی اشاره کرد که میتوانست این فصل به پاریسن ژرمن ملحق شود و آنها را یک باشگاه خاص خطاب کرد.

اما بعد از آن در مصاحبه ی های بعدی اصرار بر این موضوع داشت که او از بودن در الدترافورد خوشحال است و تا زمانی که صاحبان باشگاه عقیده داشته باشند که او دیگر به درد منچستریونایتد نمیخورد، میخواهد در اینجا بماند.

قرارداد فعلی او ۱۸ ماه اعتبار دارد و در طول دوران مربیگری اش در هیچ باشگاهی بیشتر از ۳ سال به طور مستمر فعالیت نداشته است. او چهار و نیم سال سرمربی چلسی بود اما در دو دوره ی زمانی متفاوت. اگر تمدید قرارداد مورینیو انجام شود او حداقل برای ۵ سال در این باشگاه خواهد بود و باشگاه آماده ی پشتیبانی از او برای انجام خرید های ارزشمند و بازگرداندن منچستریونایتد به جایگاه اصلی این تیم است.

ولی ملی پوش سابق ولزی کریگ بلامی این را ایده ی خوبی نمیداند. او در مصاحبه با Sky Sports گفت:

اگر طرفدار منچستریونایتد بودم در حال حاضر از حضور او در تیم ابراز رضایت میکردم. اما اوضاع برای او در هرباشگاهی بعد از دو یا سه سال تغییر میکند. فکر نمیکنم اگر قرارداد او تمدید شود او تا انتهای قرارداد جدیدش در اینجا بماند.

شخصا دوست دارم که او را این فصل و فصل آینده در منچستریونایتد ببینم و سپس کس دیگری جایگزین او شود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *