خانه / اسطوره ها / مشاوره ی سرالکس فرگوسن به سرمربی یئویل

مشاوره ی سرالکس فرگوسن به سرمربی یئویل

سرمربی جوان یئویل امشب در شرایطی مقابل شیاطین سرخ قرار خواهد گرفت که راهنمای او در زمینه ی سرمربیگری اسطوره ی باشگاه منچستریونایتد است.

یونایتد فنر- یئویل و منچستریونایتد امشب در دور چهارم جام حذفی انگلیس به مصاف هم خواهند رفت و این تیم که در لیگ دو انگلیس حضور دارد امیدوار است بتواند شیاطین سرخ را به زحمت بیاندازد.

سرمربی این تیم درن وی از سال ۲۰۱۵ در این تیم حضور دارد و میگوید که دائما با فرگوسن در تماس است و سرالکس به او کمک میکند که به عنوان یک سرمربی جوان و خام پیشرفت کند.

و حالا این سرمربی میخواهد از توصیه های فرگوسن برای شکست مورینیو استفاده کند. وی گفت:

منچستریونایتد در طول دوران حرفه ای من بسیار از من حمایت کرده است، مخصوصا در زمانی که شروع کردم.

فرگوسن با سرمربی یئویل در تماس بوده است. درن وی در مورد فرگوسن گفت:

باید یک تشکر ویژه از سرالکس داشته باشم. او یک افسانه است، منچستریونایتد یک باشگاه کلاس جهانی است.
مسلما آن ها مفهموم کلاس جهانی را به من نشان دادند و شاید اگر کمک آنها نبودند من حالا اینجا نبودم چرا که آنها در زندگی بسیار به من کمک کردند و علاوه بر من، به خانواده ی من نیز کمک کردند.

سرالکس شرایط من را درک میکرد. وقتی از او درخواست کردم که آیا این لطف را در حق من انجام میدهد و یک تیم به یئویل میفرستد او گفت؛ حتما، فقط دو هفته صبر کن. من انتظار نداشتم این کار به این سرعت انجام شود. هر زمانی که مشکلی داشته باشم از او کمک میخواهم.

“دنبال مشکل نباشید، مشکل خودش سراغ شما می آید.”

این بهترین نصیحتی است که او به من کرده است و هر روزی که بازی داریم او میگوید: یک راه حل پیدا کن و از تمام چیز هایی که تمرکزت را به هم میزنند دوری کن.

وی همچنین گفت که از اینکه فرگوسن گاهی اوقات در کنار اوست، احساس خوشبختی میکند اما معتقد است که این کار دلیلی دارد.

من احساس خوشبختی میکنم اما فکر نمیکنم که سرالکس بدون اینکه آینده ای برای من متصور شود، وقتش را صرف من کند. مسلما او چیزی درون من دید.

رویارویی به منچستریونایتد با توجه به دورانی که من با این باشگاه داشتم، و سرمربی بودن در یئویل نشان میدهد که تا چه حد پیشرفت داشته ام، پیشرفتی که هیچکس انتظارش را نداشت. ولی تنها موفقیت در مقابل منچستریونایتد من را خوشحال خواهد کرد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *