سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / مربی سابق لینگارد: او اینیستای انگلیسی است

مربی سابق لینگارد: او اینیستای انگلیسی است

عملکرد فوق العاده ی لینگارد در هفته های اخیر باعث مورد توجه قرار گرفتن او شده است.

یونایتد فنز- لینگارد در هفته ی جاری برای منچستریونایتد درخشیده است، او در پست شماره ی ۱۰ عملکرد بسیار خوبی داشته و خودش را به ترکیب اصلی تحمیل کرده است. این ملی پوش انگلیسی در فصول اخیر مشکل بی ثباتی داشته است اما حالا به نظر میرسد که آماده ی تبدیل شدن به یکی از نماد های الدترافورد است.

و حالا موئلنستین که زمانی در چند پست در کادر فنی باشگاه حضور داشت و شاهد پیشرفت لینگارد در طول حضور طولانی مدتش در باشگاه بوده است گفته است که فورلان و نیستلروی زمانی که لینگارد را در آکادمی شیاطین سرخ دیدند، شگفت زده شدند. او در مصاحبه با Bleacher Report گفت:

به یاد دارم که بازیکنانی مانند فورلان و نیستلروی می آمدند و تمرینات تیم های پایه را تماشا میکردند و هنگامی که لینگارد را دیدند هر دو گفتند: خدای من این پسر خیلی خوب است. موئلنستین عقیده دارد که لینگارد مانند جادوگر بارسایی ها، اینستا است.

من شباهت های زیادی در سبک بازی این دو بازیکن میبینم و همیشه باور داشتم که جسی اینیستای انگلیس است. همانند اینستا او همیشه فضاهای خالی را پیدا میکند و دائم در حال حرکت است و پا به توپ خوبی دارد. تنها فقدان لینگارد تا چند وقت اخیر گلزنی بود، که البته اخیرا گل های مهمی به ثمر رسانده است.

به نظر من اگر جسی به بارسلونا برود و در پست اینستا بازی کند، خیلی راحت از پس آن بر خواهد آمد و در این پست و سبک بازی جا خواهد افتاد. او در لیگ جزیره که از لالیگا دشوار تر است نیز این کار را انجام میدهد که به اعتبار او می افزاید.

لینگارد میتواند مقابل یئویل تاون به میدان برود. علاوه بر او سانچز نیز در لیست بازی برابر یئویل حضور دارد و هواداران منتظر اولین بازی او برای شیاطین سرخ هستند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *