مربیان منچستر پیگیر تمرینات خاص بازیکنان به صورت انفرادی هستند
مربیان منچستر پیگیر تمرینات خاص بازیکنان به صورت انفرادی هستند

مربیان منچستر پیگیر تمرینات خاص بازیکنان به صورت انفرادی هستند

یونایتد فنز – پیش از اتمام فصل به دلیل شیوع کرونا، منچستریونایتد در وضعیت خوبی بود و آنها ۱۱ بازی را بدون باخت سپری کردند. بسیاری براین باور بوده اند که این عملکرد خوب به دلیل اضافه شدن برونو فرناندز به تیم است اما مربیان تیم با توجه به تمرینات خاصی که در پشت صحنه اتفاقات به بازیکنان داده اند، مسئول این درخشش از تیم هستند.

 

همانطور که پیش از این لری وایتول، خبرنگار The Athletic گفته بود، تک تک اعضای کادر مربیگری منچستر وظیفه دارند که برای هر بازیکن تمرینی به صورت جداگانه انجام دهند. این جلسات به طور خاص برای بهبود ابعاد خاصی از عملکرد هر کدام از بازیکنان طراحی شده است. نمانیا ماتیچ یکی از بازیکنانی است که در بسیاری از این جلسات که ۲۰ الی ۳۰ دقیقه است روی دادن پاس های رو به جلو و پایه ریزی از حملات به صورت پی در پی کار می کند. این بازیکن سابق چلسی در تلاش است تا توپ را برای مهاجمین ارسال کند و بازی را به خط حمله تیم انتقال دهد.

 

این جلسات مشابه جلسات تمرینی معمول نمی باشد و به این صورت است که ابتدا تمرینات تناسب اندام و تمرینات گروهی معمول است و جلسات فردی پس از آن انجام می شود. این هماهنگی بین بازیکنان و مربیان و عزم آنها را نشان می دهد و این یک قطعه گمشده از تیم از زمان فرگوسن بوده است و حالا این عامل بازگشت تیم به روز های خوبش است.

 

ماتیچ تنها بازیکن منچستریونایتد نبوده که تمرینات اختصاصی انجام داده است، آرون ون بیساکا، خرید تابستانی شیاطین سرخ نیز در جلسات متعدد توسط مایکل کریک و کیران مک کنا به کار گرفته شده است تا خودش را به یک دفاع راست کامل تبدیل کند و نفوذ ها و حرکات تهاجمی اش را بهبود ببخشد. این مدافع راست سابق کریستال پالاس در جلسات تمرینی با تیموتی فوسو منساح و تدن منگی قرار میگیرد و موظف است تا توپ را از آنها عبور داده و وارد محوطه شود.  پیروزی منچستریونایتد در دربی منچستر و در برابر رقیب همیشگی، منچستر سیتی، یکی از درخشان ترین نمایش های بیساکا در فاز تهاجمی برای شیاطین سرخ بود. او در زمان های مختلف به دل خط دفاع من سیتی میزند و از کنار یار مستقیمش عبور می کند و به دنبال ایجاد تهدید های جدی از کناره ها برای حریف می رود.

 

این در حالی است که ون بیساکا را به دلیل عملکرد خوبش در دفاع می شناسند و جیمی کرگر از او بعنوان بهترین مدافع در نبرد های یک در مقابل یک یاد می کند، او اگر در پست دفاع راست همچنین به یک خطر جدی در فاز هجومی تبدیل شود، یک بعد جدید به تیم در حملات اضافه می کند. این همچنین یک خبر خوب برای هواداران منچستر است زیرا قدرت تهاجمی وی را نقطه ضعف او می دانستند و این را مسئله ای تحت عنوان دلیلی برای عدم پیشرفت وی قلمداد می کردند. حقیقت این است که مربیان منچستر همچنان به دنبال یافتن نقطه هایی برای پیشرفت بازیکنان تیم هستند و تاکید آنها روی فعالیت هایی است که به نظر می آید پیش از این در تیم فراموش شده بودند.

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

یونایتد تنها حاضر به فروش دائمی دالوت

پروسه ی انتقال دالوت به میلان بیش از آن چه تصور می شد طول کشیده …

یک دیدگاه

  1. بیساکا ایشالا مدافع کاملی میشه یه خبرم هست که میگه بایرن داوید الابا رو میخواد بفروشه چون اون سیاهه جاشو تو دفاع چپ پر کرده و موقعی که زوله و هرناندز برگردن میره نیمکت و قراردادش تا ۲۰۲۱ هست و تنها خواهانش فعلا بارسا بوده که بدجوری تو افولی به نظرم با توجه به سنش که ۲۷هست و مدافع کامله چه شوت زنی‌،پاس دفاع وحتی ایستگاهی زنه میتونه تا چهار سال چپو راه بندازه با توجه به قدرت هجومی بالاش و برندن ویلیامز کنارش رشد کنه و تقریبا با توجه به اینکه ۱۸هست تا ۳ سال دیگه که ۳۰ ساله میشه(الابا) بیاد فیکس شه به نظرم خیلس گزینه خوبیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 10 =