پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / مذاکرات زلاتان و باشگاه لس آنجلس گلکسی

مذاکرات زلاتان و باشگاه لس آنجلس گلکسی

گفته میشود نمایندگان زلاتان ابراهیموویچ در حال مذاکره با باشگاه لس آنجلس گلکسی هستند و احتمال دارند این انتقال در همین پنجره ی نقل و انتقالاتی انجام شود.

یونایتد فنز- ستاره ی سوئدی شیاطین سرخ پس از مصدومیت شدید زانو که در آپریل دچار آن شد، اکثریت بازی های فصل جاری را از دست داده است. ابراهیموویچ با بازگشت پیش از سال جدید به میادین تمام احتمالات را به هم زد و در هفت بازی توانست یک گل به ثمر برساند.

با این حال منچستریونایتد به سراغ جذب الکسیس سانچز رفت و با جذب او، جا برای زلاتان بیش از پیش تنگ شد. زلاتان اگر میخواهد که دوران بازی خود را با بازی کردن در ترکیب اصلی به پایان برساند شاید ترک الدترافورد بهترین گزینه به نظر برسد.

خبرگزاری ESPN گفته است که تعدادی از منابع مختلف به این خبرگزاری اطلاع داده اند که تیم لس آنجلس گلکسی از لیگ ام ال اس نزدیک به توافق با این بازیکن است. گفته میشود زانوی مصدوم این بازیکن سابق بارسلونا باعث شد او سال گذشته به آمریکا نرود.

ابراهیموویچ میتواند به مدافع سابق تیم ملی انگلیس یعنی اشلی کول در لس آنجلس گلکسی ملحق شود.

خلاص شدن از شر دستمزد زلاتان میتواند باعث شود آنها راحت تر دستمزد ۵۰۰ هزار پوندی سانچز را پرداخت کنند. شیاطین سرخ در ازای جذب سانچز میخیتاریان را از دست دادند. مایکل کریک نیز اعلام کرده است که در پایان فصل از فوتبال خداحافظی خواهد کرد و انتظار میرود که فلینی نیز در تابستان با توجه به پایان مدت قراردادش، الدترافورد را ترک کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *