خانه / خبر اسلایدی / مذاکرات جهت خروج فلینی ادامه دارد

مذاکرات جهت خروج فلینی ادامه دارد

با آنکه آخرین پیشنهاد باشگاه برای تمدید قرارداد، توسط این بازیکن رد شد اما یونایتد مصمم است تا وی را در جمع شیاطین سرخ حفظ نماید.

یونایتد فنز – قرارداد مروان فلینی حدود ۷ ماه دیگر به پایان خواهد رسید و با وجود آن ۲ ماه قبل پیشنهاد تمدید را رد نمود، باشگاه با آسودگی خاطر هرگونه پیشنهادی در مورد این بازیکن برای ژانویه را رد کرده است، حتی اگر منجربه این شود که وی در تابستان آینده به صورت آزاد اولدترافورد را ترک نماید. او در آگوست ۲۰۱۳ با مبلغ ۲۷ میلیون پوند به عنوان اولین خرید دیوید مویس به منچستر یونایتد منتقل شد، قابل درک می باشد که وی پاداش ۴ میلیون پوندی را برای تمدید قرارداد رد نماید. حضور او در زمین همواره متزلزل بوده است و درست یکسال قبل در همین مرحله از فصل در بازی مقابل تاتنهام در اولدترافورد، هنگام گرم کردن برای ورود به زمین توسط هواداران خودی مورد اعتراض قرار گرفت.

با این وجود در حال حاضر به یکی از مهره های حیاتی در تاکتیک های مورینیو تبدیل شده است، او فصل گذشته در نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل سلتاویگو موفق به گلزنی شد و در دیدار نهایی نیز در جدال با آژاکس در ترکیب اصلی حضور داشت. ضمنا زمانی که با باشگاه گالاتاسرای برای خروج از باشگاه وارد مذاکره شده بود به شدت از جانب مورینیو مورد مخالفت قرار گرفت. او بخشی از بازی ها را در این فصل به علت مصدومیت از دست داد، اما با حضور خود در ۹ بازی ۴ گل به ثمر رسانده است. کاملا مشهود است که او با رئیس رابطه خوبی دارد و مسلما این عامل بر تصمیم نهایی او تاثیر گذار خواهد بود.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

فرصتی که سال گذشته از دست رفت

تابستان پارسال ایوان پریشیچ تا مرز پیوستن به یونایتد پیش آمد و حتی مقدمات زندگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *