خانه / بازیکنان / مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد هررا انجام شد

مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد هررا انجام شد

هررا قصد دارد قرارداد خود را با یونایتد تمدید کند.

یونایتد فنز- هررا سال گذشته بازیکن فوق العاده ای برای یونایتد بود و همیشه نفر اول در لیست ژوزه مورینیو بود. او ۵۰ بازی در همه رقابت ها برای یونایتد انجام داد و جایزه بهترین بازیکن فصل یونایتد را دریافت کرد.

با این حال در فصل جاری اوضاع برای این ملی پوش اسپانیایی تغییر کرده است و او به نیمکت نشینی عادت کرده است. مورینیو زوج نمانیا ماتیچ و پوگبا را انتخاب کرده است و جایی برای این بازیکن ۲۸ ساله ندارد.

با این حال Sun ادعا می کند هررا باوجود باقی ماندن یکسال از قراردادش آماده ترک الدترافورد نیست. بنابه گزارشات او آماده جنگیدن برای جایگاهش است و مذاکرات برای تمدید قرارداد خود را شروع کرده است.

هررا در روز شنبه اولین بازی به عنوان بازیکن ثابت خود را برای یونایتد مقابل استوک سیتی انجام داد که ۲ بر ۲ مساوی شد. او امیدوار است فرداشب مقابل بازل نیز ثابت بازی کند.

قرارداد کنونی هررا در ژوئن ۲۰۱۸ به پایان می رسد و او پیشنهادهایی برای ترک الدترافورد داشته است. شایعاتی در مورد بازگشت او به اسپانیا و پیوستنش به تیم بارسلونا و یا تیم سابقش اتلتیک بیلبائو وجود داشت. با این حال او در ماه جولای ادعا کرد بدنبال پیوستن به بارسا نیست. او پس از پیروزی یونایتد مقابل ال ای گلکسی گفت:

هیچ چیز مهمی در رابطه با بارسلونا وجود ندارد و من در اینجا خوشحالم. در اینجا احساس باارزش بودن دارم.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *