دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / مدیر ورزشی اندرلخت: پیشنهاد ۲۵ الی ۳۵ میلیونی، ما را برای نگه داشتن دندونکر دچار تردید خواهد کرد

مدیر ورزشی اندرلخت: پیشنهاد ۲۵ الی ۳۵ میلیونی، ما را برای نگه داشتن دندونکر دچار تردید خواهد کرد

مدیر ورزشی اندرلخت در مورد وضعیت دندونکر به صحبت پرداخته است.

یونایتد فنز – بعد از متوقف شدن مذاکرات برای جذب ماتیچ، بنظر می‌رسد دندونکر هافبک جوان اندرلخت می‌تواند امید جدیدی برای طرفدران منچستریونایتد باشد.

دی مورگان، ژورنالیست بلژیکی شب گذشته گزارش داد، شیاطین سرخ بازی امشب اندرلخت و آنتورپ را زیر نظر خواهند گرفت. به هر حال این اتفاق جدیدی نمی‌باشد، تیمهای لیگ جزیره سالهاست که استعدادیابان خود را به بلژیک می فرستند. پس طبیعی خواهد بود که آنها این فصل نیز به بلژیک برگردند.

استعدادیابان بیشتر باشگاه اندرلخت را زیر نظر میگیرند و لیست آنان نیز هر هفته منتشر میشود. پس تا اینجا خبر دیروز مورگان یک اتفاق معمولی بود. تا وقتی که در این گزارش آمد که لیندر دندونکر هدف منچستریونایتد برای دیدن بازی اندرلخت است. البته این احتمال نیز وجود دارد که دی مورگان فقط یک حدس مبتدیانه زده باشد. چرا که بعد از جدایی یوری تیلمانس، فقط دندونکر است که مورد توجه باشگاه ها قرار خواهد گرفت.

اندرلخت تصمیم دارد تا این بازیکن بلزیکی را این فصل نیز در تیم خود نگه دارد. رسانه های بلژیکی ادعا میکنند قیمت انتقال وی ۳۸ میلیون یورو خواهد بود. قیمتی که برای دندنوکر بسیار غیر عادی بنظر می‌رسد. هرمان ون هولسبیک مدیر ورزشی اندرلخت در این باره گفت:

” ما میخواهم او را نگه داریم، اما اگر باشگاهی پیدا شود و مبلغی بین ۲۵ الی ۳۵ میلیون یورو پیشنهاد دهد، ما را برای فروش دندونکر دچار تردید خواهد کرد. او در مقابل منچستریونایتد نشان داد، پتانسیل بازی برای تیمهای برتر اروپا را خواهد داشت. ما خوش شانس هستیم که لیگ قهرمانان اروپا تا سپتامبر آغاز نمی‌شود وگرنه ما مطمئناً دندونکر را از دست می‌دادیم. ما می‌خواهیم یک فصل دیگر لیندر را برای همکاری در اینجا ببینیم. همان کاری که با تیلمانس انجام دادیم. “

اندرلخت فصل پیش نیز مانع از جدایی یوری تیلمانس شد اما این فصل آنها، وی را به موناکو فروختند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

اکسپرس: یونایتد خواهان جذب بیل/ وینگر ولزی: در مورد آینده ام تصمیم میگیرم

گرت بیل بعد از فینال لیگ قهرمانان توضیحی در مورد آینده خود ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *