یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / آکادمی / مدیر برنامه ی امبالو: رئال، بارسا و یونایتد در رقابت برای جذب امبالو بودند

مدیر برنامه ی امبالو: رئال، بارسا و یونایتد در رقابت برای جذب امبالو بودند

پدیده ی پرتغالی باشگاه بنفیکا در چند ماه اخیر مورد توجه بسیاری از تیم های بزرگ اروپا بود اما نهایتا به لایپزیگ پیوست.

یونایتد فنز- انتقال اومارو امبالو از بنفیکا به لایپزیگ قطعی به نظر میرسد و مدیر برنامه های او تایید کرد که منچستریونایتد یکی از باشگاه هایی بود که برای جذب او پیشنهاد ارائه کرده بود اما در نهایت این انتقال انجام نشد. حتی در نوامبر اخباری مبنی بر توافق بنفیکا و منچستریونایتد برای انتقال امبالو منتشر میشد. اما این اخبار حقیقت نداشتند و رقابت برای جذب او ادامه پیدا کرد تا اینکه در نهایت این مهاجم ۱۶ ساله، آینده ی خود را در ازای ۲۰ میلیون یورو در آلمان میبیند.

مدیر برنامه های امبالو روز جمعه مصاحبه ای با روزنامه ی پرتغالی O Jogo داشت و نام باشگاه های بزرگ اروپایی که در رقابت برای جذب او حاضر بودند را ذکر کرد. کاتیو بالده گفت:

بارسلونا، رئال مادرید و منچستریونایتد در رقابت بودند و پیشنهاد هایی ارائه کردند و نمایندگانی را برای دیدن بازیکن و مذاکره به پرتغال فرستادند اما لایپزیگ از نظر ما بهترین گزینه بود. علاوه بر پیشنهادی مالی قابل قبول، برنامه ی طولانی مدت آنها برای رسیدن به سطح اول فوتبال اروپا نیز واقعا اغوا کننده است.

اخباری که اخیرا در پرتغال منتشر شد حاکی از این بود که منچستریونایتد حاضر به پرداخت بیش از ۵ میلیون یورو برای این بازیکن ۱۶ ساله نیست و همین موضوع باعث شد که لایپزیگ برنده ی رقابت برای جذب امبالو باشد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

آنخل گومز ۳۶امین استعداد برتر دنیا

در رده بندی روزنامه ایتالیایی، آنخل گومز در رده ۳۶ ام استعداد های جوان برتبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *