پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / کریس اسمالینگ از نحوه بازی کردن مورینیو در مقابل لیورپول پرده برداشت

کریس اسمالینگ از نحوه بازی کردن مورینیو در مقابل لیورپول پرده برداشت

یونایتد که به انفیلد پرواز کرده است تا یک رقابت تمام عیار با لک لک های انفیلد در شب یک شنبه انجام دهد.

یونایتدفنز-به گزارش سایت منچستر ایونینگ نیوز، اسمالینگ نیز همراه تیم به لیورپول سفر کرده است تا تیم را در بازی فردا شب همراهی کند. او گفت که مورینیو به انها گفته است که باید کاملا عادی و خونسرد باشند وقتی که ترکیب اصلی برای بازی با لیورپول را ارائه میدهد تا برای یکشنبه شب برای یونایتد بازی کنند. این اولین مسابقه یونایتد با لیورپول در انفیلد به مربیگری مورینیو هست که همراه با یک رویداد بسیار مهم نیز هست و این بازی از حساسیت دوچندانی بهرمند میشود ولی اسمالینگ اذعان کرده است که مورینیو یک وقت محدودی برای بیان مطالبی مهم و کلیدی برای بازیکنان خود داشت.
او به Mutv گفت:

“اینکه مربی ما برای این بازی دارای استرسی زیادی است کاملا منطقی است ما دو بازی بسیار مهم در یک هفته داریم و باید در بهترین شکل ممکن باقی بمانیم حتی بازیکنانی که زمانی طولانی در یونایتد نبودند حساسیت و اهمیت این دو بازی و ترکیبی برای مقابل با حریفان را درک میکنند. این فقط مربوط به کنترل کردن احساسات خودمان است و تمام بازیکنان را روی نیمکت داشته باشیم. این یک بازی است و زمانی به شما فرصت بازی میدهند که در اوج خود باشید.”

img_20161015_215142

 

“تمام هفته ها، ما به شدت روی تاکتیک خود و نحوه اجرایی ان تمرین کرده ایم. در ۱۵ دقیقه اول همه برنامه ها به درستی اجرا خواهد شد تا زمانی که بازی ارام شود همه چیز به نفع ما خواهد بود. این یکی از بازی هایی است که باید در بهترین شرایط ممکن باشی و برنامه خوبی برای بازی کردن و کسب افتخار برای باشگاهت داشته باشی.”

درباره ی حامد خاقانی

من حامد خاقانی، سابقه ی فعالیت در مجموعه ی یونایتد فنز رو دارم و 9 مرداد به سایت یونایتد فنز پیوستم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *