مدافع منچستریونایتد در حال مذاکرده با باشگاه دیگری است

Manchester United's Dutch defender Timothy Fosu-Mensah controls the ball during the UEFA Europa League last 16 second leg football match between Manchester United and Linzer ASK at Old Trafford in Manchester, north west England, on August 5, 2020. (Photo by Oli SCARFF / AFP) (Photo by OLI SCARFF/AFP via Getty Images)

مدافع هلندی منچستریونایتد، تیم را به صورت دائمی ترک خواهد کرد.

یونایتد فنز – علی رغم داستان هایی که در این چند روز Manchester Evening News مطرح کرده است، انتقال تیموتی فوسو منساه به بایر لورکوزن، در  رسانه های آلمانی مورد توجه نبوده است.

حالا Kicker جریان را کاملا چرخانده و گزارش داده است که آنها اخبار رسانه های انگلیس را پوشش دهی میکنند. آنها چندی قبل اعلام کرده بودند که مدافع ۲۳ ساله منچستریونایتد نزدیک به پیوستن به باشگاه بوندس لیگایی میباشد.

انتقالی که به نظر میرسد در همین ماه اتفاق بیفتد، به مراحل بسیار پیشرفته خود رسیده و فوسو منساه به دنبال این است که در زمانی کوتاه یا متوسط به میزان دقایق بازی مورد نظر خود برسد.

لارس بندر مدافع بایر لورکوزن که از سال ۲۰۰۹ در این تیم آلمانی حضور دارد، با وجود اینکه در پایان این فصل تنها ۳۱ سال سن دارد، خود را بازنشسته خواهد کرد. بنابراین خرید مدافع هلندی منچستریونایتد، بخشی از برنامه آنها برای خداحافظی بالقوه بندر است، اگرچه انتظار میرود که فوسو منساه در این فصل هم برای این باشگاه آلمانی به میدان برود.

بعد از تکمیل انتقال، احتمالا بایر لورکوزن برای ترکیب جدید خود پایه ریزی میکند و سپس در فصل ۲۰۲۱/۲۲ به او نقشی بزرگ تر خواهد داد.

هیچ اشاره ای به بند بازخرید از سوی منچستریونایتد نشده است.

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

کلیپ سنتر: چارلی سوج، هافبک نوجوان منچستریونایتد

مهارت های چارلی سوج، هافبک نوجوان منچستریونایتد ۰

یک دیدگاه

  1. امیر+مهدی+ملایی

    لطفا منتشر کنید خبر رو سه ساله رسمی رفت بایرلورکوزن

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هشت =