سه شنبه , اسفند ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / مدافع سوئدی بنفیکا زیر نظر منچستریونایتد

مدافع سوئدی بنفیکا زیر نظر منچستریونایتد

ویکتور لیندلوف اخیرا چندین بار به منچستریونایتد لینک شده است

یونایتد فنز- در روز یکشنبه، روزنامه ی O Jogo ادعا کرد که منچستریونایتد تماس هایی برای به خدمت گیری ویکتور لیندلوف از بنفیکا برقرار کرده است. ظاهرا مورینیو از بازیکنانی مانند اسمالینگ، بلیند، بایلی، فیل جونز، روخو و دیگران راضی نیست.گفته میشود مورینیو در نقل و انتقالات رمستانی قصد اضافه کردن بازیکنانی به خط دفاعی را دارد و همین طور که O Jogo اظهار داشته است انتقال لیندلوف احتمال بالایی برای به حقیقت پیوستن دارد. این بازیکن سوئدی بند آزادسازی ۳۰ میلیون یورویی دارد، ولی برخی از بند های آزادسازی در تیم پرتقالی فقط در نقل و انتقالات تابستان قابل فسخ شدن هستند. البته معلوم نیست که در قرارداد لیندلوف نیز چنین موردی وجود دارد یا نه.
اگر امکان پرداخت مبلغ آزادسازی و به خدمت گیری بازیکن در هر زمانی از سال وجود داشته باشد، امضای قرارداد با لیندلوف بسیار آسان خواهد شد.اگر بازیکن هر شک و تردیدی در مورد پیوستن به منچستریونایتد داشته باشد، باید با مبلغ حقوق پرداختی تردید او را میتوان حل کرد و منچستریونایتد باید ۳۰ میلیون یورو برای او پرداخت کند. و سپس کار تمام است و لیندلوف یکی از شیاطین سرخ است.

victor-lindelof

ولی آیا منچستریونایتد واقعا به او علاقه مند است؟

یش از نقل و انتقالات تابستانی گذشته روزنامه ی سوئدی Aftonbladet ادعا کرد که با توجه به اطلاعاتی که داشتند منچستریونایتد یک پیشنهاد ۲۰/۵ میلیون پوندی برای او ارائه کرده بود.در آن زمان بند آزادسازی ۳۰ میلیون یورویی معادل با ۲۳ میلیون پوند بود ولی در حال حاضر برابر با ۲۵/۷ میلیون پوند است. اگر مورینیو لیندلوف را بخواهد پرداخت ۳ میلیون پوند مازاد مشکلی بزرگ نخواهد بود ولی اگر اینگونه نباشد کل این ماجرا بی اساس است. نمایندگان منچستریونایتد همواره بازی های بنفیکا را دنبال میکنند.لیندلوف این فصل پیشرفت کرده است و مورینیو احتمالا به یک مدافع نیازمند است که این بازیکن سوئدی در دسترس است. وزنامه ی پرتقالی A Bola معتقد است که نماینده ای از منچستریونایتد در روز یکشنبه بازی در بنفیکا برای تماشای لیندلوف حضور داشته است. در این بازی بنفیکا با نتیجه سه بر صفر موریرنسه شکست داد که لیندلوف در این بازی محک چندانی نخورد.

نمایندگان منچستریونایتد در بنفیکا بی نظم کار میکنند و یک هفته بر روی یک بازیکن و هفته ی دیگر بر روی بازیکن دیگر تمرکز دارند و با این وجود اظهارات رسانه ها نمیتوانند حقیقت داشته باشند. یک هفته هدف آنها لیندلوف است، هفته ی بعد گوئدس و هفته ی دیگر گریمالدو. منچستریونایتد به لطف نمایندگانش لیندلوف را زیر نظر خواهد داشت ولی این مسئله که آیا او هدف اصلی است همچنان پوشیده خواهد بود. اگر آنها تمایلی به لیندلوف داشته باشند او را جذب خواهند کرد که به همه ی پرسش های اخیر پاسخ خواهد داد.

 

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *