مدافع آرژانتینی از تهدید منچستریونایتد میگوید
مدافع آرژانتینی از تهدید منچستریونایتد میگوید

مدافع آرژانتینی از تهدید منچستریونایتد میگوید

یونایتدفنز- با وجود قهرمانی در لیگ برتر و قرار گرفتن نام هاینزه در بین تیم فصل ۲۰۰۴-۲۰۰۵، حضور این بازیکن آرژانتینی در آن زمان در تیم بدون مشکل و حاشیه نبود. بخشی از آن به خاطر تلاش‎های فزاینده وی برای انتقال به لیورپول در سال ۲۰۰۷ است. همه کارها به خوبی پیش نرفت و دفاع کناری سابق یونایتد پذیرفته که آرزو داشته خروجش از منچستر به شکل بهتری صورت میگرفته است.

 

به این تابستان برگردیم. جایی که هاینزه به مربیگری در آرژانتین لینک شده و در مصاحبه با Clarin Sports در خصوص قراردادش با یونایتد صحبت کرده است. وی توضیح میدهد که در قرارداد او بند فسخ وجود نداشته اما به عنوان مثال یک مکالمه در منچستریونایتد نتوانسته وی را از تصمیمش منصرف کند.

 

زمانی که ۲۴ سال سن داشتم را به یاد می‎آورم. من با سرمربی یونایتد صحبت کردم که اگر میخواهد قرارداد مرا فسخ کند، خودم این کار را انجام میدهم اما باید به تیم المپیک آرژانیتن ملحق شوم. دفاع از پیراهن آرژانتین زیباترین و مهمترین چیز است. این پیراهنی است که پیام دیگری را منتقل میکند و تیم ملی نقطه ضعف من بود. اما این بدان معنا نیست که من خیلی قبلتر از آن برگزیده شده‎ام. من دیگر به هیچ چیز فکر نمیکنم.

 

هاینزه به سرالکس گفته بود که یا اجازه حضور در المپیک را برای او صادر کند یا اینکه وی قراردادش را فسخ میکند. او المپیک را با مدال طلا به پایان برد تا هیچ شکی باقی نماند که تصمیمش برای آن شرایط سخت کاملا توجیه پذیر بوده است.

درباره ی parsasiahpoosh

مطلب پیشنهادی

سولشر: چندین کمپ تمرینی در بریتانیا برگزار خواهیم کرد؛ تیم کاملی برای شروع پیش فصل نداریم

سرمربی منچستریونایتد با آغاز پیش فصل، مصاحبه‌ی مفصلی را انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =