دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / متقاعد کردن به عدم تمدید قرارداد، ترفند جدید بارسلونا جهت بدست آوردن آندر هررا

متقاعد کردن به عدم تمدید قرارداد، ترفند جدید بارسلونا جهت بدست آوردن آندر هررا

به نظر میرسد بارسلونا در تلاش است تا با متقاعد کردن آندر هررا به عدم تمدید قرارداد با منچستر یونایتد، او را در آینده به خدمت بگیرد.

یونایتد فنز – شواهد حاکی از این است که تلاش بارسلونا برای جذب مارکو وراتی از پاری سنت ژرمن در این تابستان بیش از پیش به سوی شکست پیش می رود. هفته پیش بود که بعد از اینکه ایجنت این بازیکن سران پاریس سنت ژرمن را به زندانی کردن وراتی متهم کرد، او در مقابل دوربین ها به خاطر این اظهارات عذرخواهی کرد. البته تا قبل از آن وراتی به مانند یک کودک فوتبالیست تمامی کارهایی را که بارسلونا برای صورت گرفتن این انتقال از او خواسته بود را انجام داد.

در ستون اختصاصی موندو دیپورتیو نشریه اسپورت ویتنس در روز دوشنبه، خاویر مونوز شرح می دهد که بازار نقل و انتقالات دیوانه کننده شده است. رقم های نجومی برای بازیکنانی که حتی جزو بهترینها هم نیستند و سخت تر شدن به خدمت گرفتن بازیکنان حتی برای باشگاه بزرگی مثل بارسلونا. اما وقتی پای آندر هررا از منچستر یونایتد به میان آمد، اتمام قرارداد این بازیکن با منچستر یونایتد در ژوئن ۲۰۱۸ کورسوی امیدی را برای بارسلونا جهت به خدمت گرفتن آزاد این بازیکن باز کرد. البته منچستر یونایتد می تواند با فعال کردن بند تمدید یکساله ترس وقوع این اتفاق را مرتفع کند.

به نظر خاویر مونوز، چنانچه بارسلونا همچنان تصمیم به خدمت گرفتن هررا را دارد، باید او را متقاعد کند تا قرار داد خود را با یونایتد تمدید نکند و در سال ۲۰۱۸ به این تیم بیاید. البته مورینیو هم به فکر تمدید قرارداد این بازیکن هست، اما تا زمانی که واقعا خود بازیکن تصمیم به تمدید قرارداد نگیرد یا از طرف باشگاه زمان اتمام قرارداد که سال ۲۰۱۹ هست اعلام نشود، منطقی است که رسانه های طرفدار بارسلونا به اظهار نظر در این زمینه بپردازند.

درباره ی محمد ناصر احمدی

جعبه "همچنین ببینید"

اکسپرس: یونایتد خواهان جذب بیل/ وینگر ولزی: در مورد آینده ام تصمیم میگیرم

گرت بیل بعد از فینال لیگ قهرمانان توضیحی در مورد آینده خود ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *