پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مایکل کریک همچنان منتظر پیشنهاد تمدید قرارداد منچستریونایتد

مایکل کریک همچنان منتظر پیشنهاد تمدید قرارداد منچستریونایتد

شش هفته بعد از اینکه مورینیو اعلام کرد کریک را برای یک فصل دیگر میخواهد؛ مایکل کریک همچنان منتظر ارائه قرارداد جدید از سوی یونایتد است.

یونایتدفنز- به گزارش سان قرارداد حال حاضر کریک پایان سال به اتمام می رسد و سرمربی یونایتد ژوزه مورینیو در ماه نوامبر اعلام کرد که برای یک فصل دیگر کریک را میخواهد. اما فارغ از فرم عالی کریک در ۳ ماه اخیر ؛ باشگاه حاضر به شروع مذاکرات با او نشده است و حالا هافبک ۳۵ ساله یونایتد برای مذاکره با باشگاه های دیگر آزاد است چراکه که یونایتد برای ارائه قرارداد ۱۲ ماهه جدید به او دودل است.

کریک در کنار پوگبا و هررا نقش مهمی در ۱۳ مسابقه بی شکست یونایتد در تمامی رقابت ها داشته است. نتایج یونایتد وقتی کریک در ترکیب بوده است شگفت آور است. در ۱۵ مسابقه یونایتد ۱۳ بار پیروز شده و دو بازی نیز با تساوی به پایان رسیده است. همچنین حضور او در میانه میدان باعث آزادی عمل بیشتر پوگبا و تاثیرگذاری بهتر او نیز شده است

این یک ریسک برای یونایتد است که هافبک ملی پوش سابق انگلیس می تواند به هر تیم دیگری در تابستان منتقل شود چه در انگلیس و  چه کشور های دیگر. کریک حتی میتواند همین حالا نیز پیش قراردادی با تیم های غیرانگلیسی امضا کند چراکه شش ماه از قرارداد او باقی مانده است. منابع ما دریافته اند که اگر یونایتد پیشنهاد خوبی ارائه دهد کریک مایل به ماندن در یونایتد است اما تاخیر یونایتد در شروع مذاکرات خیلی ها را سورپرایز کرده است.

هافبک یونایتد یکی از بهترین بازیکنان این تیم در جریان پیروزی دو بر صفر مقابل وستهم بود و گفت که بازیکنان از اینکه بعد از یک نیمه سخت توانستند در نیمه دوم ریتم خود را پیدا کنند خوشحالند. او گفت:

در نیمه اول چیزی که میخواستیم از لحاظ مالکیت و ایجاد موقعیت را بدست نیاوردیم. ما بعد از بازی روز دوشنبه خسته بودیم اما این شامل آنها هم میشد چرا که شنبه بازی کرده بودند و حتی ده نفره هم شده بودند. اما خوشحالیم که در نهایت توانستیم بازی را ببریم. ما به روند خود ادامه دادیم و اعتماد به نفسمان بالاست که همین باعث ایجاد تفاوت های بزرگی در بازیهایی مثل این میشود. ما بدنبال گلزنی بودیم و در نهایت به گل رسیدیم و سه امتیاز گرفتیم. اوایل فصل آنطور که میخواستیم اوضاع پیش نمیرفت اما حالا خوب بازی میکنیم و شما باید با تلاش خودتان شانس را بدست بیاورید. ما روندی را طی میکنیم که تفاوت ها را رقم میزند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *