خانه / خبر اسلایدی / مایکل اوون: منچستر یونایتد وزنه سنگینی برای بازل

مایکل اوون: منچستر یونایتد وزنه سنگینی برای بازل

ملی پوش اسبق تیم انگلستان عقیده دارد شیاطین سرخ امشب در اولین بازی خود در چهارچوب رقابت های لیگ قهرمانان به راحتی از سد بازل عبور خواهند کرد.

یونایتد فنز – یونایتد در بازگشت خود به لیگ قهرمانان در اولین برخورد در مقابل قهرمان هشت سال اخیر سوئیس قرار می گیرد، همچنین بازل در مجموع چهار بازی در مقابل یونایتد تنها یک بار شکست خورده است و نیز در آخرین دیدار خود در اولدترافورد در سال ۲۰۱۱ در مرحله گروهی با نتیجه ۲-۱ موفق به کسب پیروزی شد. با این حال در ده سال گذشته آنها تنها یک بار موفق به سعود به مرحله خذفی شده اند، هرچند یونایتد نیز در چند سال اخیر حضور چشمگیری در این سری رقابت ها نداشته است ولی در حال حاضر با صرف نظر از تساوی ۲-۲ با استوک در این فصل شروع فوق العاده ای داشته اند.

اوون بر این عقیده است که شیاطین سرخ در برخورد با بازل کار سختی برای انجام نخواهند داشت،او چنین بیان می کند:

” بازل در چهارچوب لیگ قهرمانان در دو بازی آخر خود در اولدترافورد شکست ناپذیر ظاهر شده است ولی با این حال آنها در ۱۰ بازی اخیر خود در رقابت های اروپایی هیچ پیروزی کسب نکرده اند. ”

” غیر از بازی اخیر که منجر به از دست رفتن دو امتیاز شد، مورینیو با نحوه عملکردش تا بدین جای کار من را شگفت زده کرده است، بازل در رقابت های اروپایی در امر گل زنی عملکرد چشمگیری نداشته است و من مطمئنم یونایتد با کسب سه امتیاز از این بازی، با خیال راحت خود را برای میزبانی از اورتون و رونی بزرگ آماده خواهد کرد. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رکوردی جدید؛ این بار در بازار اسپانسرینگ

ستاره شیاطین سرخ به تازگی قرار دادی چند ساله با کمپانی پوما جهت تامین کفش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *