خانه / نقل و انتقالات / مایل اسویلار توجه مورینیو و حتی سر بابی را به خود جلب نموده است

مایل اسویلار توجه مورینیو و حتی سر بابی را به خود جلب نموده است

هوادارن یونایتد در هفته های اخیر به کرات اسم این بازیکن ۱۸ ساله را در شرایط گوناگون شنیده اند و او نیز با اولین حضور خود در لیگ قهرمانان به این امر دامن می زند.

یونایتد فنز – هرچند که او در هر دو بازی مقابل یونایتد متحمل گل به خودی شد، علیرغم این بد شانسی ها و کمبود تجربه او ثابت کرد که پتانسیل فراوانی دارد و همین امتیاز باعث حمایت تیم از او شده است. به نظر می رسد داستان از این هم فراتر می رود چرا که بر اساس خبرگزاری های پرتغالی یونایتد علاقمند است در آینده او را برای حضور در لیگ برتر به خدمت بگیرند.

دو نشریه به طور عمده در این مورد اظهار نظر کرده اند، Record ادعا میکند که مورینیو پس از دیدار اولدترافورد با مسئولین بنفیکا چنین در میان گذاشته است که این بازیکن را تحت نظر خواهد داشت. این نشریه ادامه می دهد که حضور اسویلار در بنفیکا طولانی نخواهد بود، چرا که مورینیو همیشه مشتری ثابت این باشگاه بوده است و پس از خرید لیندلوف در تابستان، الکس گریمالدو و مایل اسویلار می توانند موارد بعدی باشند.

شاید در نگاه اول این مطلب شایعه به نظر آید اما نکته جالب آن است که Correio da Manha نیز همین موضوع را با جزئیاتی بیشتر مطرح نموده است. قسمت اول مانند قبل در مورد تمجید مورینیو از عملکرد این بازیکن می باشد اما دو نام دیگر نیز در ادامه ماجرا به میان کشیده می شود. اول این که مورینیو در این مورد بخصوص با لوئیز فلیپه ویرا به صحبت پرداخته است و از رابطه خوب خود با عقاب ها یاد می کند که همیشه در تسهیل تبادلات با این باشگاه تاثیر گذار بوده است و دوم کسی نیست جر سر بابی چارلتون، وی نیز در همین مورد با رئیس این باشگاه گفتگویی صورت داده و همچنین عملکرد فوق العاده این دروازه بان را مورد تحسین قرار داده است. و در پایان این نشریه ادعا می کند مورینیو این بازیکن را برای خود رزرو نموده است.

با توجه به این دو مورد این سوال مطرح می شود، با وجود این که هم مورینیو و هم سر بابی در مورد این ستاره جوان اظهار نظر و توجه نموده اند آیا می توان گفت هیچ صحبتی در مورد انتقال او به اولدترافورد به میان نیامده است؟ به نظر خیلی محتمل می باشد و یا شاید این بیانات صرفا جهت روحیه بخشی به او و بالا بردن اعتماد بنفس مطرح گردیده باشد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

منساه در میان گزینه های والنسیا

فوسو منساه هلندی که پس از پایان قرارداد قرضی با کریستال پالاس به منچستریونایتد بازگشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *