دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / مارک لارنسون: خوزه مورینیو سیتی را با نتیجه ۱-۱ متوقف خواهد ساخت

مارک لارنسون: خوزه مورینیو سیتی را با نتیجه ۱-۱ متوقف خواهد ساخت

کارشناس BBC Sport عقیده دارد که شیاطین سرخ عملکردی هوشمندانه در مقابل سیتزن ها به نمایش خواهند گذاشت.

یونایتد فنز – قرمز ها در حال حاضر جایگاه دوم جدول را به خود اختصاص داده اند اما با صدرنشین اختلاف سنگین ۱۶ امتیازی دارند. روز شنبه آن ها ناچار خواهند بود تا پپ و شاگردانش را از دست یابی به ۳ امتیاز جهت رسیدن به قهرمانی زود هنگام بازدارند، و با توجه به سوابق چنین پیش بینی می شود که این مربی پرتغالی همانند تاکتیکی که در آنفیلد آنها را به تساوی بدون گل کشاند این بار نیز شیوه ای تدافعی به کار گیرد.

لارنسون در این مورد از مورینیو حمایت می کند و تاکید دارد که وی می بایست در صدد خنثی سازی برنامه های پپ برآید چرا که تیم حریف بر آن است تا شکست تاسف بار ۳-۰ در مقابل لیورپول را بدین ترتیب جبران نماید. او در این باره چنین توضیح می دهد:

” به دلایل مختلفی سیتی نتوانست آن عملکردی که همه در این فصل از آنان شاهد بودیم ارائه دهد و چشم اندازی تاریک را برای خود رقم زدند. به نظرم گواردیولا در محاسبات خود دچار اشتباه شد، رحیم استرلینگ در تمام طول فصل به خوبی انجام وظیفه نموده است، پس چرا باید خارج از ترکیب قرار گیرد؟ اصلا متوجه نمی شوم، بعضی اوقات لازم است که مربیان کمی عاقلانه تر تصمیم بگیرند. به نظر من این بازی به هیچ وجه بر اساس برنامه های پپ پیش نرفت. انتظار دارم که یونایتد بتواند عملکردی قابل قبول ارائه دهد، آنها همان قدر که در دفاع مستحکم و نفوذ ناپذیرند در ضد حملات نیز از توان بالایی برخوردارند. ”

اگر شیاطین سرخ بتوانند سیتیزن ها را در روز شنبه شکست دهند ۵ امتیاز با لیورپول رده سومی فاصله خواهند گرفت.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: آینده ی باشگاه با وجود چنین جوانانی روشن است

خوان ماتا پس از پایان بازی منچستریونایتد با کلاب آمریکا در مصاحبه ای پیرامون مسائل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *