خانه / هیچکدام / مارک شوارزر : منچستریونایتد شانس بیش‌تری برای خرید لوکاکو دارد

مارک شوارزر : منچستریونایتد شانس بیش‌تری برای خرید لوکاکو دارد

یونایتد فنز – به گزاش تالک اسپورت مارک شوارزر دروازه‌بان سابق چلسی معتقد است که منچستریونایتد با توجه به مدیر برنامه‌های لوکاکو(مینو رایولا) در مقایسه با چلسی، شانس بیش‌تری برای خرید روملو لوکاکو خواهد داشت.

هر دو باشگاه منچستریونایتد و چلسی علاقه‌مند به جذب این مهاجم بلژیکی هستند، انتظار می‌رود تا بعد از کمرنگ شدن احتمال حضور آنتوان گریزمان در منچستریونایتد این باشگاه به‌صورت جدی‌تری به دنبال خرید این بازیکن باشد.


شوارزر معتقد است با توجه به رابطه خوب مدیر برنامه‌های این بازیکن با منچستریونایتد که موجب انتقال زلاتان، پوگبا و میخیتاریان در تابستان گذشته به این تیم شد، منچستریونایتد در مقایسه با چلسی شانس بیش‌تری برای خرید این بازیکن خواهد داشت. وی در مصاحبه با تالک اسپورت بیان داشت:

فکر می‌کنم اگر لوکاکو به باشگاهی مثل منچستریونایتد برود می‌توانید چیزهای خیلی بیشتری را از این بازیکن ببینید به این دلیل که در کنار بازیکنان با کیفت تری بازی خواهد کرد. درست است که قبلاً در چلسی بود، من آن زمان در چلسی بودم و واضح بود که در آن سن آماده بازی در آن سطح نبود.

فکر می‌کنم الآن سه فصل هست که او از چلسی رفته است، در این سه فصل او همیشه یا بهترین گل زن لیگ بوده و یا نزدیک به برترین گل زن بوده است. شکی وجود ندارد که اگر او به باشگاهی مثل منچستریونایتد برود عملکرد خیلی خوبی خواهد داشت. چند مرتبه با او صحبت داشته‌ام و به نظرم بسیار اعتمادبه‌نفس دارد که البته این چیزی است که از بازیکنی در این سطح و با این توانایی‌ها انتظار می‌رود.

من فکر می‌کنم که او برای خود برنامه‌ریزی کرده است و دلیل اینکه او مدیر برنامه‌هایش را تغییر داده نیز همین موضوع است. مدیر برنامه‌های کنونی او رایولایی است که با منچستریونایتد و البته با خیلی از تیم‌های دیگر رابطه خوبی دارد. قطعاً او با خیلی از باشگاه‌ها تماس خواهد گرفت و به آن‌ها خواهد گفت که اگر مبلغ مناسبی پرداخت کنند، می‌توانند روملو را داشته باشند.

روملو لوکاکو در این فصل از لیگ جزیره ۳۷ بازی انجام داده و توانسته ۲۵ گل به ثمر برساند و ۶ پاس گل بدهد.

درباره ی رامین حسین زاد

رامین حسین زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *