یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / مارکا: منچستریونایتد به دنبال شکستن رکورد نقل و انتقالات در تابستان

مارکا: منچستریونایتد به دنبال شکستن رکورد نقل و انتقالات در تابستان

این روزنامه های اسپانیایی مدعی شده است منچستریونایتد علاقه مند به جذب کین است و احتمالا برای جذب او باید رکورد نقل و انتقالات را جا به جا کند.

یونایتد فنز- منچستریونایتد در تابستان گذشته لوکاکو را از اورتون به خدمت گرفت و این بازیکن ۲۴ ساله در فصل جاری ۱۹ گل در ۳۶ بازی برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده است. علی رغم اینکه او آمار گلزنی خوبی دارد بسیاری از هواداران به دلیل نمایش ضعیف او در بازی های بزرگ از او ناامید شده اند.

روزنامه ی اسپانیایی Marca میگوید که منچستریونایتد از جذب لوکاکو پیشیمان است. در این خبر عجیب و غریب ذکر شده است که منچستریونایتد در تابستان پیشنهاد دستمزد دو برابر تاتنهام به هری کین ارائه کرده بود. کین در حال حاضر ۱۰۰هزار پوند در هفته دستمزد دریافت میکند و منچستریونایتد آماده ی پرداخت مبلغ بسیار بیشتری نسبت به تاتنهام بود. گفته میشود هری کین پیشنهاد پیوستن به منچستریونایتد را رد کرد به این دلیل که به پوچتینو وفادار است.

اما Marca میگوید این انتقال میتواند در تابستان پیش رو انجام شود. اخبار منتشر شده حاکی از این است که منچستریونایتد مبلغ بسیار بیشتری از پیشنهاد تابستانی خود ارائه کرده است و مورینیو به شدت به دنبال جذب کین در تابستان است. و گفته میشود کین به دنبال اطلاع از برنامه های پوچتینو برای آینده است و در حال بررسی گزینه ی جدایی از تاتنهام است. این احتمال وجود دارد که این سرمربی آرژانتینی در تابستان تاتنهام را ترک کند.

گفته میشود که رئال مادرید علاقه مند به اخراج زیدان و به خدمت گیری پوچتینو است. اما اینکه او تاتنهام را ترک خواهد کرد یا خیر تا تابستان نامشخص خواهد بود. با این حال، کین که در دربی لندن ستاره ی بازی بود هنوز درباره ی آینده ی خود تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بنفیکا همچنان به جذب دارمیان علاقمند است

به نظر می رسد که باشگاه پرتغالی بنفیکا هنوز از جذب متیو دارمیان ناامید نشده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *