خانه / هیچکدام / مارسی و لیل در پی جذب قرضی ممفیس

مارسی و لیل در پی جذب قرضی ممفیس

احتمال جدایی ممفیس از یونایتد وجود دارد و تعداد شایعات در این مورد هر روز زیاد تر میشود.

یونایتد فنز – این روزها آینده ممفیس دیپای در لیگ فرانسه به یک موضوع مهم تبدیل شده است. نه تنها به خاطر شرایط گیج کننده ممفیس دیپای، بلکه به خاطر هدف های هیجان انگیز صاحبان تیم ها در پنجره نقل و انتقالات زمستانی.

چهارشنبه، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه المپیک مارسی، که هم اکنون فرانک مک کورت مالک آن است، به جذب ممفیس به صورت قرضی علاقه دارد. تلاشهایی برای تایید صحت این خبر انجام شد که به سرانجام نرسید. اگر این مطلب حقیقت داشته باشد، (که بسیار بعید است) مارسی تنها تیم لیگ فرانسه نیست که علاقه مند به جذب وینگر هلندی یونایتد است. به گزارش مرکاتو۳۶۵ باشگاه لیل نیز به دنبال خرید ممفیس به صورت قرضی در پنجره نقل و انتقالات ژانویه است.

از دلایل اصلی علاقه باشگاه لیل به ممفیس، لوئیز کامپوس است که پیش تر در باشگاه موناکو در زمینه جذب بازیکن با جرارد لوپز در لیگ فرانسه همکاری میکرد. کامپوس که با مورینیو رابطه نزدیکی دارد، از مشکلات بازی کردن دیپای در لیگ انگلیس آگاه است و به دنبال این است که یک فرصت ۶ ماهه به ممفیس جهت باز یافتن فرم خودش بدهد.

با توجه به رابطه کامپوس و سرمربی منچستر، انتقال دیپای به لیل، بسیار محتمل تر از انتقال وی به مارسی به نظر می رسد. ولی هم چنان، این موضوع به این بستگی دارد که آیا ممفیس می خواهد به باشگاه دیگری بپیوندد یا خیر.

درباره ی سهراب کریمی

سهراب کریمی هستم. به عشق یونایتد و هواداران یونایتد اومدم که به یونایتدفنز کمک کنم ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *