خانه / مصاحبه / مارسیال خواهان قرار گرفتن در ترکیب اصلی

مارسیال خواهان قرار گرفتن در ترکیب اصلی

مارسیال: میدانستم که لوکاکو در زدن ضربه سر مهارت دارد

یونایتدفنز-مارسیال امیدوار است تا گل دیر هنگامش مقابل تاتنهام باعث متقاعد کردن مورینیو برای قرار دادن دوباره ی مارسیال در ترکیب اصلی شیاطین سرخ شود.این مهاجم ۲۱ ساله پس از اینکه به جای راشفورد به زمین آمد، در دقیقه ی ۸۱ پس از دریافت پاس لوکاکو با سر، موفق شد توپ را وارد دروازه ی لوریس کند تا سه امتیاز را برای یونایتد به ارمغان آورد.مارسیال در این فصل چهار گل به ثمر رسانده که در همه ی آنها به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شده.شکست ۱-۲ هفته قبل یونایتد مقابل هادرزفیلد تنها سومین حضور او در ترکیب ثابت بود، در حالیکه در روز سه شنبه در پیروزی مقابل سوانسی در کاراباو کاپ نیز او از ابتدا کار را آغاز کرد.در هر حال ملی پوش فرانسوی امیدوار است تا فرصت های بیشتری را برای بازی کردن پس از اینکه موفق به انجام خواسته های مربیش شد، بدست بیاورد تا نقشی کلیدی را در پیروزی ها ایفا کند.

 

مارسیال این مهاجم۲۱ ساله و احیا شده فرانسوی در این فصل در ۶۰۱ دقیقه ای که برای منچستریونایتد به میدان رفته است که توانسته آمار جالب ۶ گل و ۶پاس گل از خود بر جای بگذارد

او در گفتگو با اسکای اسپرتس گفت:

“ما در بازی قبلی شکست خوردیم، پس برای ما مهم بود که گل بزنیم و ببریم. مورینو به من گفت که در فضای مناسبی قرار بگیرم و من میدانستم که لوکاکو در زدن ضربه سر مهارت دارد. من میخواهم بازی کنم، نه این که نیمکت نشین باشم.”

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

اولین کنفرانس مطبوعاتی مورینیو در فصل جدید؛ نارضایتی شدید آقای خاص از شرایط موجود

فصل برای منچستریونایتد آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *