پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / مارسیال برای همیشه/ سران باشگاه حامیان بزرگ مارسیال

مارسیال برای همیشه/ سران باشگاه حامیان بزرگ مارسیال

آنتونی مارسیال در نیم فصل اول عملکرد شگفت انگیزی داشته است اما در دو ماه اخیر دچار افت شده است و حالا گفته میشود سران باشگاه به هیچ وجه قصد فروش او را ندارند.

یونایتد فنز- علی رغم اینکه مورینیو نتوانسته است مارسیال را به شرایط آرمانی برساند، سران منچستریونایتد معتقدند که این بازیکن فرانسوی یکی از سوپر ستاره های دنیای فوتبال خواهد بود. مارسیال پس از پیوستن به منچستریونایتد در تابستان ۲۰۱۵ از موناکو، دوران پر فراز و نشیبی در الدترافورد داشته است.

زمانی که او به عنوان جایگزینی برای فن پرسی و فالکائو که فصل قبل از آن نتوانسته بودند انتظارات گلزنی را برآورده کنند، به الدترافورد آمد تنها تعداد اندکی در دنیای فوتبال او را میشناختند. با این حال او زیر نظر فن خال شکوفا شد اما فصل گذشته عملکرد قابل قبولی در فصل اول حضور مورینیو در باشگاه نداشت و در فصل جاری عملکردی به مراتب بهتر نسبت به فصل قبل داشته است.

حالا با توجه به اینکه منچستریونایتد هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد به او ارائه نکرده است، سوالات زیادی پیرامون آینده ی او مطرح است.

خبرگزاری Manchester Evening News میگوید که سران باشگاه معتقدند او یکی از ستاره های بزرگ فوتبال خواهد بود. فن خال نیز در زمان جذب او همین تفکر را درباره ی این جوان فرانسوی داشت.
مارسیال در فصل اول خود برای شیاطین سرخ با توانایی و سرعت بالای خود موفق به ثبت آمار ۱۷ گل زده شد و با توجه به اینکه او اهل فرانسه است با تیری هانری مورد مقایسه قرار گرفت.

او فصل گذشته انتظارات را برآورده نکرد اما در فصل جاری توانسته است عملکرد خوبی داشته باشد. گل دقایق پایانی مقابل تاتنهام در نوامبر و گل های حیاتی مقابل تیم هایی مانند برنلی و استوک سیتی اثبات کننده ی استعداد و توانایی بالای اوست. با پیوستن الکسیس سانچز به جمع شیاطین سرخ مارسیال افت مشهودی داشته است.

از زمان آمدن ستاره ی شیلیایی به الدترافورد مارسیال اغلب نیمکت نشین بوده است و حتی یک گل نیز به ثمر نرسانده است. در بازی مقابل برایتون نیز که مورینیو در نهایت الکسیس را نیمکت نشین کرده بود، مارسیال در خوش بینانه ترین حالت عملکردی معمولی داشت.

خبرگزاری مذکور مدعیست که سران باشگاه میخواهند او به ستاره ای تبدیل شود که همه انتظار آن را دارند، اما مورینیو فعلا نتوانسته است این امر را محقق کند. این امید وجود دارد که مارسیال ثبات لازم را به دست بیاورد اما این بستگی به مورینیو دارد که با فرصت دادن به مارسیال باعث شود او به ثبات نسبی برسد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

فن در سار: بلیند بازیکن فوق العاده ای است

اسطوره ی فوتبال هلند که سابقه ی بازی در آژاکس و منچستریونایتد را دارد نسبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *