پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / مارسل دسایی: پوگبا ثبات لازم برای بازی در منچستریونایتد را ندارد

مارسل دسایی: پوگبا ثبات لازم برای بازی در منچستریونایتد را ندارد

دسایی در خصوص عدم ثبات پوگبا توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-مارسل دسایی این هافبک ۴۹ ساله سابق تیم هایی همچون مارسی و میلان ، که برای تیم ملی فرانسه به میدان رفت با وجود اینکه زاده غنا بود. در خصوص عدم ثبات پوگبا گفت:

باور دارم که پوگبا میتواند بازیکنی کلاس جهانی شود اما در حال حاضر ثبات لازم برای بازی در باشگاه بزرگی مانند یونایتد را ندارد. به عملکرد وی در نیمه دوم بازی منچستر سیتی نگاه کنید، این عملکردیست که ما هر هفته از او انتظار داریم. او با دو گلی که به ثمر رساند فوق العاده بود و باید به او اعتماد داده باشد-اما چه اتفاقی افتاد؟نکته کلیدی برای من این است که پوگبا را کجا به بازی بگیرید. او بازیکن بازیسازی نیست. همچنین هافبک دفاعی نیست و این فصل دیده ایم که مورینیو وی را در هر دو پست امتحان کرده است. او در آن پست ها موفق نخواهد شد. او میتواند در سمت راست خط هافبک سه نفره بازی کند ولی آیا او به حد کافی برای مربی و تیم دفاع میکند؟ زمانی که توپ را در اختیار دارید میدانید که وی منتظر مشارکت در حمله است، اما زمانی ک توپ را در اختیار ندارید، او کجا می رود؟

همچنین وی افزود:

 مورینیو هنوز پست مناسب پوگبا را پیدا نکرده است و او باید به زودی آن را پیدا کند. او انتظار عملکرد های بهتری از وی داشت و نگرانی هایی از جانب وی را ابراز کرده است و اکنون او خواهان یک عکس العمل مثبت از وی می باشد.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پریشیچ فوق العاده است

در میان شایعات انتقال پریشیچ به منچستریونایتد، سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ به تمجید از او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *