پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / خبر اسلایدی / ماتیچ و یونایتد؛ انتقالی در حال وقوع

ماتیچ و یونایتد؛ انتقالی در حال وقوع

مورینیو ماتیچ را می خواهد و ماتیچ نیز می خواهد باردیگر با مورینیو همکاری کند

یونایتدفنز- به گزارش دی مارتزیو تصمیم هافبک قدرتمند صربی هم اکنون به طور حتم به گونه ای است که شیاطین سرخ باشگاه بعدی او خواهد بود، او خوشحال است که بار دیگر کنار ژوزه مورینیو خواهد بود. ماتیچ و مورینیو در باشگاه چلسی تجربه همکاری داشته اند و حالا باردیگر در تیم دیگری همکاری خواهند کرد. تماسها بین باشگاه ها و وکیل بازیکن ادامه دارد، مذاکرات در شرف توافق است.

این توافق بر روی اقدامات باشگاه یوونتوس نیز تاثیر می گذارد که این بازیکن را به عنوان یکی از مهره ها برای تقویت بخش میانی خود هدف گرفته است. مورینیو بسیار تاثیر قاطعی روی این توافق داشته است و  یوونتوس آنقدرها هم که لازم است برای یافتن گزینه های بیشتر تلاش نکرده است. حال باید دید یوونتوس چگونه مانع انتقال ماتیچ به یونایتد خواهد شد. سرنوشت نمانیا ماتیچ، یوونتوس و چلسی در اولدترافورد رقم می خورد و باید صبرکنیم و ببینیم در طی روزهای آتی سرنوشت این هافبک قدرتمند چه خواهد شد.

کاوه صلح کل نیز در این باره اذعان کرد :

توافق بین دوباشگاه صورت گرفته است و ماتیچ برای پیوستن به منچستریونایتد لحظه شماری می کند و وقوع این انتقال بسیار نزدیک است و در روزهای آتی انجام می گیرد.

فابریزیو رومانو نیز با تایید صحت این خبر افزود :

مذاکرات بین دوباشگاه در حال انجام است و بازیکن خواهان این انتقال است.

نمانیا ماتیچ هافبک قدرتمند و ۲۸ ساله ی اهل صربستان در سال ۲۰۱۴ از بنفیکا به چلسی پیوست و زیرنظر مورینیو شروع به فعالیت کرد و توانسته است در تیم چلسی در ۱۲۱ بازی ۴ گل به ثمر برساند. وی ۳۱ بازی ملی در کارنامه دارد و توانسته است ۱ گل ملی به ثبت برساند. مورینیو اکنون برای خط میانی تیمش این بازیکن را درنظر گرفته است و باید دید که آیا این انتقال صورت خواهد گرفت یا خیر.

درباره ی مهدی بابایون

مهدی بابایون
از سال 2009 منچستری شدم ؛ شاید مثل خیلیاتون قدیمی نباشم ولی میتونم بگم جونمم برای منچستریونایتد میدم اسطورمم تا ابد سرالکس فرگوسن :)

جعبه "همچنین ببینید"

غیر رسمی: دارمیان به یوونتوس پیوست

مدافع ایتالیایی شیاطین سرخ بالاخره این تیم را ترک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *