ماتیچ: نباید اجازه دهیم لیورپول دوباره قهرمان شود؛ هدف من بردن لیگ برتر با منچستریونایتد است
ماتیچ: نباید اجازه دهیم لیورپول دوباره قهرمان شود؛ هدف من بردن لیگ برتر با منچستریونایتد است

ماتیچ: نباید اجازه دهیم لیورپول دوباره قهرمان شود؛ هدف من بردن لیگ برتر با منچستریونایتد است

یونایتد فنز – نمانیا ماتیچ که به تازگی قراردادش را با منچستریونایتد تمدید کرده است، نمی خواهد قهرمانی لیورپول در لیگ جزیره مجددا تکرار شود.

 

قهرمانی لیورپول:

ما به لیورپول اجازه دادیم تا قهرمان شود، نمیدانم، ده بازی قبل از اتمام فصل. آنها فاتح لیگ برتر شدند و ما نمی‌توانیم اجازه دهیم دوباره این کار را بکنند. ما باید تا آخر جنگیده و از خود اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری بیشتری نشان دهیم. برای ناکامی های فصل گذشته هیچ توجیهی وجود ندارد. ما باید برای فتح لیگ بجنگیم چون این احساس را داشتم که در فصل گذشته امتیازات زیادی را به سادگی از دست دادیم.

 

هدف ماتیچ در منچستر:

هدف من بردن لیگ برتر با منچستریونایتد است و مطمئنم بقیه هم همین هدف را دارند. ما باید به هواداران مان قول بدهیم که نهایت تلاش مان را می کنیم، دقیقا همان کاری که پس از شروع مجدد بازی ها کردیم. اینجا منچستریونایتد است.

 

منچستریونایتد حقیقی:

ما در یونایتد بازی می کنیم. باید پنج یا شش بازی متوالی را ببریم تا اگر امتیازی از دست دادیم مشکلی رخ ندهد. پس از آن دوباره باید همان روند بردها را در پیش بگیرید. یونایتد حقیقی و شایسته همان است که ما پس از کرونا آن را به نمایش گذاشتیم و امیدوارم در فصل پیش رو هم بتوانیم به همان روند ادامه بدهیم. در ابتدای فصل گذشته ما ثبات نداشتیم، یک یا دو بازی را می بردیم، بعد می باختیم و مساوی می کردیم.

تمدید قرارداد با یونایتد:

زیاد فکر نکردم. به مدیر برنامه ام گفتم: البته که میخواهم آن را امضا کنم. خانواده ام خوشحال هستند. پسرم شروع به گریه کردن کرد چون او می تواند در مدرسه خودش بماند. از سپتامبر او برای منچستریونایتد بازی کرده بنابراین این تصمیم برای خانواده ام هم عالی بود.

 

قرارداد جدیدی را امضا کردم و بسیار خوشحالم که باشگاه به کار من اعتقاد دارد. وقتی باشگاه شما به شما یک قرارداد جدید پیشنهاد می دهد، به این معنی است که شما کارتان را خوب انجام می دهید و وقتی منچستریونایتد با من برای امضای قرارداد جدید شروع به مذاکره کرد، بسیار بسیار به خودم مغرور بودم.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

آنالیز: هری مگوایر، بازی‌سازی از قلب خط دفاعی؛ لطفاً احترام قائل شوید!

این گفته که منچستریونایتد تیمی هجومی‌تر از قبل شده، چندان هم بیراه نیست. در این راه مدافعین میانی منچستریونایتد نقش مهمی ایفا کرده‌اند.

یک دیدگاه

 1. منم دلم میخواست گریلیش بیاد ولی با توجه به ماندن استون ویلا تو لیگ برتر قابل پیش بینی بود که انتقالش به گره بخوره و استون ویلا قیمت غیر متعارف و بالا بگه
  در ضمن خود گریلیش هم از خداشه که بیاد به یه تیم بزرگ و پله پیشرفتش باشه
  از نخریدن سانچو هم اوایل ناراحت شدم ولی با توجه به زیان و ضرر های مالی باشگاه و معلوم نبودن وضعیت آینده و به کنار نیومدن مدیران دورتموند و برای احتیاط بی گدار به آب نزدن و صبر کردن
  ولی یک دفاع مرکزی که زوج مگوایر باشه هم لازمه
  از خرید فن د بیک هم خوشحالم و با توجه به قیمت کیفیت و سنش خرید خوبیه و میتونه به ارتقا سطح کیفیت تیم کمک کنه

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =