خانه / مصاحبه / ماتیچ : روند گلزنی لوکاکو ادامه خواهد داشت

ماتیچ : روند گلزنی لوکاکو ادامه خواهد داشت

 

یونایتد فنز – پس از شبی نا امید کننده برای منچستر یونایتد در اسکوپیه، نمانیا ماتیچ اطمینان دارد که روملو لوکاکو نیرویی گلزن در فصل جدید خواهد بود.

قرمز های شهر منچستر سه شنبه شب به باخت ۲ بر ۱ مقابل رئال مادرید محکوم شدند. شبی که کاسمیرو و ایسکو هر یک در یک نیمه ی بازی برای قهرمان اروپا گلزنی کردند‌؛ و لوکاکو پس از ۶۲ دقیقه توانست یکی از گلها را جبران کند.

شماره ۹ جدید منچستر یونایتد اولین گل رسمی خود را در اولین بازی رسمی برای باشگاه به ثمر رساند. لوکاکو پس از شوت پر قدرت مانیچ و دفع ناقص کیلور ناواس توانست دروازه رئال را باز کند.

لوکاکو قبل از اینکه گل بزند یک شانس مهم را از دست داد؛ اما پس از مسابقه ماتیچ مطمئن بود که این گل مهاجم بلژیکی می‌تواند شروعی برای گل های زیاد او باشد.

ماتیچ به MUTV می‌گوید :

این برای ما بسیار مهم است که مهاجمان ما گلزنی کنند.

همانطور که می‌دانید او (لوکاکو) یک شانس بسیار خوب گلزنی را از دست داد. اما این می‌تواند برای همه اتفاق بیفتد… این فوتبال است!
اما من برای او خوشحال هستم که او بعد از آن یک گل به ثمر رساند و من مطمئن هستم که او به گل زدن ادامه خواهد داد و اینکه او گل های زیادی در این فصل خواهد زد.


برای مردان خوزه مورینیو توجهات بر روی آغاز لیگ جزیره و بازی با وستهام قرار دارد. این بازی در روز یکشنبه در اولدترافورد برگزار خواهد شد و اولین بازی این فصل لیگ برای شیاطین سرخ خواهد بود.

ماتیچ اقرار کرد که با اینکه یونایتد در بازی سوپر کاپ شکست خورد، این مهم است که او و هم تیمی هایش به سرعت روی بازی بعدی متمرکز شوند.

نمانیا ماتیچ می گوید :

ما همه تلاشمان را کردیم تا بازی را مساوی کنیم و بعد بازی را ببریم. ولی آنها بسیار با تجربه هستند و همچنین شانس های زیادی داشتند تا گل های بیشتری بزنند. بخاطر اینکه در پایان بازی ما تمام سعیمان را کردیم تا گل بزنیم و آنها چندین ضد حمله داشتند.

در روز یکشنبه ما یک بازی بسیار مهم در اولدترافورد و در مقابل همه ی هوادارانمان خواهیم داشت. ما فردا را به استراحت و آمادگی برای بازی با وستهام خواهیم گذراند.

درباره ی امیر میرزایی

امیر میرزایی
من امیر میرزایی هستم. دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف و طرفدار سرسخت منچستر یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

خروج منچستریونایتد از رقابت برای جذب ساویچ

به نظر میرسد با وجود تمدید قرارداد فلینی و مبلغ بالای درخواستی لاتزیو منچستریونایتد دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *