ماتیچ: خوشحالم که همچنان بخشی از این باشگاه بزرگ خواهم بود؛ اوله: نمانیا ارزش های بازی برای یونایتد را میداند
ماتیچ: خوشحالم که همچنان بخشی از این باشگاه بزرگ خواهم بود؛ اوله: نمانیا ارزش های بازی برای یونایتد را میداند

ماتیچ: خوشحالم که همچنان بخشی از این باشگاه بزرگ خواهم بود؛ اوله: نمانیا ارزش های بازی برای یونایتد را میداند

یونایتد فنز – امروز نمانیا ماتیچ رسما قرارداد خود را با منچستریونایتد تمدید کرد. این هافبک صرب در این خصوص با سایت باشگاه مصاحبه ی کوتاهی را انجام داد.

 

بسیار خوشحالم که همچنان بخشی از این باشگاه بزرگ خواهم بود. من بعنوان بازیکن هنوز چیزهای زیادی برای ارائه دادن و دستیابی در دوران حرفه ای ام  دارم و انجام آن با منچستر یونایتد افتخار بزرگی است.

 

بخشی از این تیمِ واقعا هیجان انگیز هستم، ما ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه هستیم و رفاقت فوق العاده ای در تیم مان جریان دارد. این بخش از فصل کلیدی است و ما خوبی بازی میکنیم. ما به جنگیدن برای اتمام فصل در یک جایگاه بالا و کسب رضایت هواداران شگفت انگیزمان ادامه میدهیم.

اوله گنار سولشر مربی شیاطین سرخ نیز به تمجید از هافبک باتجربه پرداخت است:

از اینکه نمانیا قرارداد جدیدی امضا کرد خوشحالم، من این را میدانم که تجربه، حرفه ای گری و رهبری او برای این گروه که متشکل از استعداد های جوان است ارزشمند است. ما قدرت فوق العاده ای در خط هافبک داریم و کیفیت و شخصیت ماتیچ بخشی کلیدی از آن خواهد بود.

 

نمانیا سه فصل در اینجا بوده و واقعا ارزش های بازی برای یونایتد را میداند. او جاه طلبی و عزم بزرگی را بجای میگذارد که برای دستیابی ما به اهدافی که در سالهای آینده داریم لازم است.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: عملکرد ضعیف مارسیال و گرینوود، آیا اوله باید نگران فرم اخیر آنها باشد؟

نمایش دور از انتظار وینگر های یونایتد در شب گذشته هواداران این تیم را ناامید …

۲ دیدگاه

  1. این تمدیدعالیه آقای مدیر لطفا بهمون بگین که چجوری میتونیم جزونویسندگان سایت بشیم و کلا چحوری هستش

    ۰
  2. این تمدید یه حرکت فوق العاده است نمانیا ماتیچ نسبت به مک تومینای و فرد خیلی بهتره، متعهد به تیم و دارای قدرت ذهنی فوق‌العاده ای است ، حتی از پل پگبا هم بهتره ، درحالی که پوگبا فقط حاشیه سازی میکرد و غیر از درد سر درست کردن کاری نداشت نمانیا ماتیچ فقط در تلاش بود که بهترین عملکرد رو داشته باشه ، یه بازیکن با اخلاق و بی حاشیه ، اگر این چند سال هر چقدر هم که نیمکت نشین بود اما بازم ناراحت نشده و مثل پوگبا حاشیه سازی نکرده ،
    اون فوق العاده است ، بهترین بازیکن حال حاضر یونایتد

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =