سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / ماتیچ برای سه شنبه شب و حضور در اولدترافورد لحظه شماری می کند

ماتیچ برای سه شنبه شب و حضور در اولدترافورد لحظه شماری می کند

ملی پوش صرب چنین اظهار دارد که برای دیدار اروپایی در مقابل بازل و قرار گرفتن در جو خارق العاده اولدترافورد نمی تواند صبر کند.

یونایتد فنز – نمانیا ماتیچ در این فصل موفق شد به سرعت خود را با شرایط تیم تطبیق دهد، او در شروع شکست ناپذیر شیاطین سرخ در لیگ برتر توانست تحسین بازیکنان و کارشناسان را در مورد خود برانگیزد و این گونه بیان می کند که برای شروع لیگ قهرمانان نیز بسیار هیجان زده است. او در مصاحبه با ManUtd.com و MUTV چنین می گوید:

” لیگ قهرمانان مسابقات بسیار پر اهمیتیست، چرا که این امکان را فراهم می کند که در مقابل بهترین تیم های اروپایی قرار بگیرید، پس برای ما نیز خیلی مفید خواهد بود و باید پس از بازی با استوک خود را احیا کنیم و پیروز میدان باشیم.  من بسیار هیجان زده ام، بازی در مقابل ۷۰۰۰۰ نفر و در چنان جوی حس فوق العاده ای به من می دهد، به نظرم شب با شکوهی خواهیم داشت و بازی زیبایی خواهد بود.”

ماتیچ در مورد حریف روز سه شنبه اطلاعات زیادی دارد، او در دوره حضورش در بنفیکا در مقابل این تیم قرار گرفته است و اطمینان دارد که یونایتد هرگز قهرمان سوئیسی را دست کم نخواهد گرفت.

او افزود:

” من تمام بازی ها را در سطح اروپا دنبال می کنم، و زمانی که در بنفیکا توپ می زدم در مقابل بازل بازی کرده ام و از کیفیت آنها و سختی کار مطلع هستم، تجربه ای عالی برای ما خواهد بود، ما گروه خوبی داریم، تیم های با کیفیتی در آن حضور دارند و باید با ارائه بهترین عملکرد خود را در صدر گروه جای دهیم. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

یحیی توره: پوگبا یکی از آن بازیکنانی است که دوست دارم کنار او بازی کنم

کریک و یحیی توره از پوگبا سخن میگویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *