خانه / مصاحبه / ماتیچ: با پیروزی در مقابل تاتنهام در کورس قهرمانی باقی ماندیم

ماتیچ: با پیروزی در مقابل تاتنهام در کورس قهرمانی باقی ماندیم

ماتیچ: بسیار مهم بود که در خانه پیروز شویم

یونایتدفنز-یونایتد با سه امتیازی که از بازی مقابل تاتنهام کسب کرد، به رقیب همشهریشان، منچستر سیتی اجازه نداد که برتریشان را در صدر جدول بیشتر از پنج امتیاز بکنند.ماتیچ این هافبک ۲۹ ساله صربستانی این چنین گفت:

“بسیار مهم بود که در مقابل تیمی خوب که یکی از بهترین تیم های لیگ برتر است پیروز شویم. ما از مارسیال متشکریم که توانستیم گلی را به ثمر برسانیم، بازی را مدیریت کنیم و سپس پیروز این بازی دشوار شویم. به تیم مقابل به دلیل عملکرد بسیار خوبشان تبریک میگویم.من فکر میکنم هواداران لذت بردند و مهمترین مسئله اینکه توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم و حالا میتوانیم بر روی بازی بعدی تمرکز کنیم.

 

ماتیچ که یکی از بهترین هافبک تدافعی های حال حاضر جزیره است در این فصل توانسته است در ۱۲۸۳ دقیقه ای که برای منچستریونایتد به میدان برود ۲ گل به ثمر برساند

وی همچنین افزود:

“آنها در نیمه ی اول مالکیت توپ بالاتری داشتند ولی ما موقعیت های بیشتری داشتیم. آنها بسیار خوب بازی کردند ولی مهمترین چیز نتیجه است و ما پیروز شدیم. اگر ما این چنین ادامه دهیم و مبارزه کنیم، میتوانیم برای فتح لیگ تلاش کنیم.بسیار مهم است تا پیروز این بازی ها شوید. ما در بازی قبلی امتیاز از دست دادیم و در مقابل لیورپول نیز به تساوی دست یافتیم، پس بسیار مهم بود که پیروز شویم مخصوصا در خانه.”

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

اولین کنفرانس مطبوعاتی مورینیو در فصل جدید؛ نارضایتی شدید آقای خاص از شرایط موجود

فصل برای منچستریونایتد آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *