یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

ماتوییدی و پوگبا در راه یونایتد

به گزراش منابع مختلف منچستریوناتید ماتوییدی و پوگبا را میخوهاد   یونایتد فنز - منابع نزدیک به ESPN گزراش داده اند که منچستریونایتد پوگبا و ماتوییدی بازیکنان یووه و PSG را میخواهد   منچستریونایتد ماتوییدی  را به عنوان پلن B در نظر گرفته یعنی اگر انها نتوانند یووه را راضی به فروش ستاره گرانقیمت خود کنند به سراغ ماتوییدی خواهند رفت ولی خوزه دوست دارد هردو بازیکن هافبک را یک جا در تیم خود داشته باشد   منابع به ESPN گفته اند که منچستریونایتد باوجود راضی کرده یووه و مدیر برنامه های پوگبا خود او را راضی نکرده و باید این کار را انجام دهد . پوگبا به عنوان هدف اصلی این فصل ژوزه انتخاب شده و باوجود توافق با یووه و افراط مرتبط پوگبا هنوز تصمیم نگرفته که به منچستر بازگردد یا نه .   منابع فرانسوی نیز گزارش داده اند که او هنوز ترجیح میدهد  به رئال مادرید یا بارسلونا برود. نمایندگان منچستری تا هفته بعد حق انتخابی نخواهند داشت چون بازیکن فرانسوی فردا  در فینال یورو به مصاف پرتغال خواهد رفت . البته ماتوییدی همان شرایط دارد ولی باشگاه دوست دارد هردو بازیکن را به خدمت بگیرد . پس از پیشنهاد رد شده بارسلونا دیگر انها علاقه ای به این بازیکن فرانسوی ندارند ولی رئال مادرید میخواهد حق انتقال اورا پرداخت کند .  

به گزراش منابع مختلف منچستریوناتید ماتوییدی و پوگبا را میخوهاد

 

یونایتد فنز – منابع نزدیک به ESPN گزراش داده اند که منچستریونایتد پوگبا و ماتوییدی بازیکنان یووه و PSG را میخواهد

 

منچستریونایتد ماتوییدی  را به عنوان پلن B در نظر گرفته یعنی اگر انها نتوانند یووه را راضی به فروش ستاره گرانقیمت خود کنند به سراغ ماتوییدی خواهند رفت ولی خوزه دوست دارد هردو بازیکن هافبک را یک جا در تیم خود داشته باشد

 

منابع به ESPN گفته اند که منچستریونایتد باوجود راضی کرده یووه و مدیر برنامه های پوگبا خود او را راضی نکرده و باید این کار را انجام دهد . پوگبا به عنوان هدف اصلی این فصل ژوزه انتخاب شده و باوجود توافق با یووه و افراط مرتبط پوگبا هنوز تصمیم نگرفته که به منچستر بازگردد یا نه .

 

منابع فرانسوی نیز گزارش داده اند که او هنوز ترجیح میدهد  به رئال مادرید یا بارسلونا برود. نمایندگان منچستری تا هفته بعد حق انتخابی نخواهند داشت چون بازیکن فرانسوی فردا  در فینال یورو به مصاف پرتغال خواهد رفت . البته ماتوییدی همان شرایط دارد ولی باشگاه دوست دارد هردو بازیکن را به خدمت بگیرد . پس از پیشنهاد رد شده بارسلونا دیگر انها علاقه ای به این بازیکن فرانسوی ندارند ولی رئال مادرید میخواهد حق انتقال اورا پرداخت کند .

 

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x