یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

ماتا پیشنهاد تمدید را به طور جدی بررسی می کند

خوان ماتا پیشنهاد تمدید قرار داد را به طور جدی بررسی می کند، او که به خوبی باشگاه را می شناسد می داند که شیاطین سرخ خواستار ماندن او پس از بازنشستگی هستند.

یونایتد فنز – به گزارش روزنامه کاتالان Sport، منچستریونایتد پیشنهاد تمدید قرارداد یک ساله ای را به خوان ماتا ارائه کرده است.

قرارداد فعلی این بازیکن 33 ساله با شیاطین سرخ در پایان این ماه به پایان می رسد، او در فصل گذشته در تمام مسابقات تنها 10 بار از ابتدا در ترکیب یونایتد قرار گرفته است.

در صورت امضا قرارداد تمدید توسط این بازیکن اسپانیایی، وی مجبور به کاهش دستمزدش خواهد بود. اگرچه ستاره سابق چلسی زیر نظر و در برنامه های اوله گانر سولشر نقش عمده ای نداشته است، اما این باشگاه قصد دارد این هافبک را حفظ کند، به همین دلیل آنها به او پیشنهاد یک قرارداد جدید داده اند.

تیم لیگ برتری نه تنها قصد دارد این هافبک بازی ساز را تا سال 2022 حفظ کنند، بلکه فراتر از آن نیز برنامه ریزی کرده است، زیرا آنها مایل به حضور وی به عنوان بخشی از تیم مدیریتی باشگاه هستند. ماتا در آینده کاملاً مناسب پوزیشن مدیریت ورزشی باشگاه است، و این به این دلیل است که کسانی که در یونایتد هستند معتقدند که این بازیکن فلسفه، پویایی و ویژگی های باشگاه منچستر یونایتد را کاملاً درک می کند.

با توجه به نقش او در آینده ی اولدترافورد، ماتا به صورت کاملا جدی پیشنهادی که توسط باشگاه انگلیسی ارائه شده است را بررسی و ارزیابی می کند.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x