خانه / هیچکدام / ماتا: نباید کار صعود را تمام شده دانست

ماتا: نباید کار صعود را تمام شده دانست

ماتا که در بازی مقابل هال سیتی زننده ی گل اول شیاطین سرخ بود پس از بازی صحبت هایی در مورد بازی انجام داد.

یونایتد فنز- پس از ناکامی در نیمه ی اول بازی، ماتای اسپانیایی قفل دروازه ی هال سیتی را از فاصله ای نزدیک گشود و پس از آن فلینی با ضربه ی سر گل دوم شیاطین سرخ را زد تا آنها با پشتوانه ی نسبتا مطمئنی به دیدار برگشت در استادیوم کی کام در ۲۶ ژانویه بروند. بی شک بسیاری از هواداران فوتبال دوست دارند که منچستریونایتد به فینال ماه بعد در ومبلی صعود کند. ولی ماتا با بیان اینکه نتیجه ای که رقم خورد حاصل عملکرد کل بازیکنان بود این را خاطر نشان کرد که هنوز هم باید در خانه ی هال به دنبال پیروزی بود.
او که به عنوان بهترین بازیکن زمین نیز انتخاب شد پس از بازی به شبکه ی اختصاصی باشگاه MUTV گفت:

ما کلین شیت کردیم و دو گل به ثمر رساندیم. فکر میکنم گل مروان خیلی مهم بود و ما را به فینال نزدیک تر کرد و هنوز نمیتوان کار را تمام شده دانست.
در ابتدا این بازی مانند بازی های چند ماه گذشته بود، ما خوب بازی میکردیم و موقعیت هایی به وجود می آوردیم ولی در گلزنی نا موفق بودیم. ما دو گل در نیمه ی دوم به ثمر رساندیم که نتیجه ی خوبی برای ما است. برای من خوب بازی کردن و موقعیت سازی بسیار مهم چرا که اگر اینگونه بازی کنیم مسلما به فینال نزدیک تر هستیم.

ade9489a48774c9c9171e9916a54d5b0-ashx

کلین شیت کردن در نیمه نهایی بسیار مهم بود و به ویژه اینکه آنها موقعیت های زیادی داشتند که خوشبختانه به گل تبدیل نشدند. آنها یک ضربه به تیرک دروازه ی ما زدند که میتوانست گل شود ولی پس از آن مدافعان ما آماده و متمرکز بودند که برای ما بسیار مهم بود.

شاگردان مورینیو انگیزه ی بالایی برای تکمیل کردن کار و صعود به فینال در مقابل هال سیتی پر مصدوم که در انتهای جدول لیگ است، در بازی برگشت که دو هفته بعد برگزار میشود خواهند داشت. ولی ماتا خاطر نشان کرد که آنها نباید کار را تمام شده بدانند و هشیار باشند تا به فینال صعود کنند و در مقابل یکی از دو تیم ساوتهمپتون یا لیورپول در فبریه قرار بگیرند.

هال سیتی نیاز به گلزنی خواهد داشت. آنها برای بردن بازی پا به زمین خواهند گذاشت و ما باید برای این موضوع آماده باشیم. میدانیم که آنها در استادیوم خود جو و شرایط سختی برای میهمان درست میکنند ولی ما تلاش خواهیم کرد که برای این موضوع آماده باشیم.
ما تلاش خواهیم کرد تا گلزنی کنیم چرا که باعث بیشتر شدن اختلاف خواهد شد و ما میتوانیم به ومبلی برویم که برای ما و هوادارانمان فوق العاده خواهد بود.

ماتا به انتخاب هواداران بهترین بازیکن میدان شد. پل پوگبا و والنسیا هم در لیست سه نفره ای که گاردن مک کوئین مفسر MUTV و مدافع سابق منچستریونایتد انتخاب کرده بود، حضور داشتند.

درباره ی علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو:من مالیات خود را پرداخت کرده بودم

مورینیو می گوید پرونده مالیاتی وی بسته شده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *