دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / ماتا : تمرکز ما بر روی سوپرجام اروپا می باشد

ماتا : تمرکز ما بر روی سوپرجام اروپا می باشد

خوان ماتا به تازگی با شبکه اختصاصی منچستریونایتد به مصاحبه پرداخت …

یونایتدفنز– در آستانه ی بازی سوپرجام اروپا ماتا مصاحبه ای در همین زمینه کرد :

بازی در مقابل تیمی مثل رئال مادرید همیشه فوق العاده و هیجان انگیز است. همانطور که مشخص است رئال مادرید فصل گذشته، فصل شگفت انگیزی را پشت سر گذاشت. آنها تیم فوق العاده ای دارند و این دیدار برای هر دو تیم و هواداران آمریکایی دیدنی خواهد بود‌ و امیدواریم دیدار شگفت انگیز و جذابی شود. بازی سوپرجام اروپا فکر همه ی مارا مشغول خود کرده است و طبیعتا آن هم مقابل رئال مادرید، تیمی که حرف های بسیاری برای گفتن دارد . ما منتظر آن دیدار هستیم، منتظر این هستیم که خوشبختانه جام دیگری را به تاریخ باشگاه بیافزاییم و آن نیز امری دشوار خواهد بود ولی ما نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم حمایت های هوادارانمان را جبران کنیم .

ماتا همچنین درمورد تور پیش فصل و بازیهای دوستانه اذعان کرد :

پس از اینکه تور پیش فصل مان در آمریکا تمام شد و بازگشتیم ، دو بازی دیگر پیش رو داریم و در مجموع هفت بازی خواهیم کرد، که این تعداد جهت آماده سازی برای سوپر جام بیش از حد کافی است. خوشبختانه همه می توانیم آماده باشیم، در آن دیدار مصدومیت دیگری نخواهیم داشت و می توانیم آنها را شکست دهیم. بله تور فوق العاده ای بوده است، همانطور که می بینید امکانات شگفت انگیز است، مردم در اینجا با ما بسیار خوب رفتار می ‌کنند.

ما از اینکه به دانشگاه بزرگ لوس آنجلس آمده ایم خوشحالیم. پس از این دو هفته بسیار راضی هستیم. تمرین خوبی برای آماده سازی ما بود، نتایج خوبی در دیدارهای دوستانه کسب کردیم گرچه بسیار مهم نیستند ولی کمک شایانی به ما می کند. پس ما واقعا از اوقات خود در لوس آنجلس راضی هستیم. پیروزی همیشه کمک می کند، طبیعتا برای افزایش اعتماد بنفس تیم و بخصوص در آغاز فصل کمک بسیاری می کند

اما منصفانه بگویم خیلی مهم نیست. مهمتر این است که روی فرم بیاییم و در حین بازی تمرینات هفته را پیاده کنیم. تا اینجا خوب بوده است، نمایش خوبی در بازیها داشته ایم و حالا دو بازی دیگر پیش رو داریم پس در انتظار آن دو هستیم و امیدوارم که بتوانیم به خوبی بازی خود را به نمایش بگذاریم .

دو تیم رئال مادرید و منچستریونایتد در تاریخ ۱۷ مرداد سوپرجام اروپا را برگزار خواهند کرد . هواداران دو تیم بی صبرانه منتظر فرا رسیدن زمان بازی هستند و می خواهند که هرچه زودتر این بازی زیبا را تماشا کنند. اما دو تیم منچستریونایتد و رئال مادرید پیش از سوپرجام اروپا نیز با یکدیگر در تور پیش فصل آمریکا رقابت خواهند کرد. زمان این بازی دوستانه در بامداد ۱ مرداد است و هردو تیم می توانند یکدیگر را پیش از دیدار سوپرجام محک جدی بزنند.

درباره ی مهدی بابایون

مهدی بابایون
از سال 2009 منچستری شدم ؛ شاید مثل خیلیاتون قدیمی نباشم ولی میتونم بگم جونمم برای منچستریونایتد میدم اسطورمم تا ابد سرالکس فرگوسن :)

جعبه "همچنین ببینید"

ماتیچ: به چند بازیکن با تجربه نیاز داریم

ماتیچ از فصلی که گذشت میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *