ماتا اطمینان دارد که همچنان چیز هایی برای ارائه دادن دارد

خوان ماتا معتقد است که همچنان چیز هایی برای ارائه دادن در منچستریونایتد دارد.

یونایتد فنز – قرارداد این بازیکن باتجربه در این تابستان به پایان میرسد.

این بازیکن اسپانیایی در گفت و گو با UTD Podcast گفت:

البته، من در مورد او(سولشر) بعنوان بازیکن چیز هایی شنیده ام. در مورد آن گل، در مورد بسیاری از گل ها. بنابراین بین ما گفت و گویی شکل گرفت و با افراد تیم جلسه ای تشکیل دادیم، آنها گفتند: گوش کنید، ممکن است اوله بیاید. او از مولده نروژ می آید و تا پایان فصل هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت.

به محض ورود او، میتوانستید مثبت شدن شرایط را ببینید. میتوانستید DNA منچستریونایتد را ببینید. او همه را میشناخت به نوعی که گمان میشد یک هوادار پروپاقرص یونایتد است، او لبخند میزد، خوشحال بود و پر انرژی بود. این مسئله تا به امروز ادامه داشته است. بنابراین ما با او ادامه خواهیم داد و گمان میکنم که این نشان از خوب بودن اوضاع است.

صادقانه بگویم، من در ذهن و بدنم احساس جوانی میکنم، اما واضح است که من چند سالی در این باشگاه بازی کرده ام و به مدت ۱۲الی ۱۳ سال در سطح اول انگلستان بازی کرده ام. بنابراین این باعث میشود که من تجربه هایی کسب کرده باشم، مخصوصا در شرایط دشوار بتوانم به طریق خاصی رفتار کنم و یا به جوانان مشاوره بدهم، یا چیزی شبیه به آن. من فکر میکنم که چنین چیزی برای او(سولشر) نیز ارزشمند باشد.

من، بعنوان بازیکن نه تنها هرچیزی که بتوانم را در زمین ارائه میدهم، بلکه بیشترین تلاش خود را برای بازیکنان تازه وارد انجام میدهم.

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

یونایتد تنها حاضر به فروش دائمی دالوت

پروسه ی انتقال دالوت به میلان بیش از آن چه تصور می شد طول کشیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =